Akıllı Şıklık İçin Para Harcamayın: Kombinlerinizi Olduğundan Çok Daha Pahalı Gösterecek 12 Aksesuar

23.08.2019
fulin-aktuna
Misafir Editör
202K
9

 

Bir yanda ekonomi yapma çabası, diğer yanda bir giydiğini bir daha giymeyen, kontrolsüz ve sınırsızca pahalı markalardan alışveriş yapan insanların getirdiği toplumsal değişim... Günümüzde pek çok insanın iyi giyinmeye özen ve ilgi gösterdiği ortada. Ancak elbette bütçemizi de düşünmeliyiz. Pek çok aksesuar kıyafetlerimizi olduğundan pahalı gösterecektir. İşte akıllı giyinmeye yardımcı aksesuarlar.

 1.

Saplı çantalar.

Uzun sapı bile olsa, üstünde küçük bir sapı olan el çantaları klasik kol çantalarından daha pahalı görünür.

 2.

Yılan ve timsah desenli ayakkabı-çantalar.

Orijinal olanlardan bahsetmiyoruz ama kendinden kabartmalı ayakkabı ve çantaların düz olanlara kıyasla daha elegan ve pahalı durduğu bir gerçek.

Onedio editörleri öneriyor!

Ayakkabı ve çantanız ile bir anda tüm kombininizin havasını değiştirmeniz aslında mümkün.

En sade kombini bile bir anda yükseklere taşıyacak ayakkabı ve çantalar burada!

 3.

İpeksi fularlar.

Mutlaka gerçek ipek olması şart değil tabii. İnce ve yumuşak şal ve fular kullanımı en ucuz gömleğin, kazağın bile havasını değiştirir.

 4.

Gösterişli küpeler.

Yılın en popüler takıları olan altın, inci görünümlü ve modern tasarımlı küpeler, neredeyse her kombinin havasını değiştiriyor.

 

 5.

Kedi gözü güneş gözlükleri.

Bir gözlük tüm görünümü değiştirir. Ucuz gözlüklerin pahalıları kadar kaliteli durmayabileceğinin herkes farkında. Bu nedenle sade, oval veya kedi gözü modellere yönelebilirsiniz.

 6.

Şık tokalar.

Şu sıralar her yeri saran tokaların şıklığı, ucuz bir kot ve tişörtün görüntüsünü bir üst seviyeye taşıyor.

 7.

Kemerler.

Mutlaka logolu olmalarına gerek yok, hatta onlar son dönemde ucuz bile durmaya başladı. Güzel, şık bir kemer ile sıradan pantolonlar zenginleşiyor.

 8.

Kısa topuklar.

Uzun topuklar zaten bir kombini şık yapabilecek bir detay, ancak günlük yaşamda pek çok insan uzun topuk kullanamıyor. Bu sebeple ince ya da kalın kısa topuklara yönelebilirsiniz. Hafif bir topuk bile düz ayakkabılara oranla daha şık duruyor.

 9.

Küçük çantalar.

Biliyoruz, içine sığmak zor ama küçük çantalar büyüklere oranla daima daha elegan görünüyor.

 10.

Şık şapka ve bereler.

Bunları alırken kaliteli durmalarına özen göstermek yeter. Büyük şapkalar, postacı şapkaları, kasketler, Fransız bereleri; hepsi şıklık vaat ediyor.

 11.

Altın detaylar.

Altın renginin daha pahalı göründüğü ortada. Eğer seviyorsanız, takılarınızı ve çantalarınızı altın detaylı tercih etmelisiniz.

 12.

Elbette çeşit çeşit yüzükler.

Taşlı, taşsız, altın, gümüş rengi fark etmez; değişik tasarımlı yüzükleri bir arada kullanmak elleri zarif, kombini güçlü yapıyor.

 

 

Yorumlar
rizasyr

Neden giydiğim kıyafeti olduğundan daha pahalı göstereyim ki onu anlamadım. Ne gerek var yani.

10 ay Önce
ufukdiyoki

Birbirimizi sürekli olarak daha lüks, zengin görünmeye zorluyoruz. Daha lüks giyinen, daha lüks imkanlar kullanan hayatta daha başarılı hissediyor. Erkekler araba, kadınlar hemen hemen her şeyin daha zengin gösterenini arzuluyor.

5 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (9)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz