Yüz Yüze Eğitim Başladıktan Sonra Annelerin Çocuklarını Okula Attığını Söyleyen Öğretmen Herkesi Gerdi

08.09.2021
arzusemender
Onedio Editörü
34K
10

Yüz yüze eğitim nihayet geçtiğimiz günlerde başladı. Öğrenciler okullarına kavuşurken veliler de normal hayatlarına devam etmek için çaba sarf ediyor. Ancak sosyal medyada bulunan bir öğretmen, bu konuya çok farklı bir noktadan yaklaşınca insanların tepkisini çekti. Buyurun bakalım, sizce kim haklı?

Pandemi dolayısıyla çocuklar uzun süre online eğitim almak zorunda kaldı. Her ne kadar bu durum eğitimle ilgili görünse de sadece o kadarla bitmiyor.

Çocuklar sosyal hayattan da izole kaldıkları için dört duvar arasında sıkıldıkça sıkıldı. Anneler, babalar durumla nasıl baş edeceklerini bilemedi ama bir şekilde o günleri atlattılar. Şimdi ise yüz yüze eğitim başladı, herkes için başka bir dünyanın kapıları açıldı.

Öğretmen olduğunu iddia eden bu hesap ise Twitter'dan başka bir tartışmanın fitili ateşledi. Öğretmen Hanım, çocuğunu okula bırakıp giden annelere tepkili

Vallahi ne diyeceğimizi şaşırmış durumdayız. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
heineken

Tweetini okuyunca öğretmene, gelen tepki tweetlerini okuyunca millete hak verdim. Karaktersizim sanırım.

1 ay Önce
roxanna

Sorunlu meslek gruplarından doktorlar,ögretmenler abi ne sanıyorsunuz kendinizi siz. Yap işini sgit bu kadar boş yapan var mı başka

1 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (10)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz