Yuh Kere Yuh: Çok Afedersiniz Hitler'in İşemeli S.çmalı Fantezileri de Varmış!

08.07.2016
mertcankaygisiz
Onedio Editörü
343K
81

Gün geçmiyor ki Hitler, bizi başka bir konuda daha şaşırtmasın. Sanki dünyanın bütün pisliği, iğrençliği bu adamda toplanmış gibi. İnsanlık tarihine verdiği onulmaz yaralar yetmiyormuşçasına bir de cinsel hayatıyla midemizi bulandırıyor.

Tabi ki bu bir iddia olmakla beraber Hitler'in hayatından bir kesit sunmaktadır.

Çoğunuzun malumu üzere Hitler'in 1 (bir) adet testisi olduğu birçok kesim tarafından dillendirilen ve neredeyse kesinleşmiş bir durumdu.

Burada asıl mesele bu sıkıntının Hitler'e hasıl olması tabi ki. Bir süre önce de Hitlerle ilgili başka bir iddia ortaya atıldı.

Bu iddia Alman diktatörün deforme olmamış bir penise sahip olduğuydu.

Haliyle dedikodular türemeye başladı. Bu dedikodulardan biri de, Hitler'in fazlasıyla karanlık bir cinsel dünyasının olduğu yönünde.

En kaba tabiriyle Hitler'in 'işemeli sıçmalı' fantezileri olduğu dile getirildi. Hem de yeğeni tarafından.

İddiaya göre, Hitler kadınların onun önünde ayakta durarak büyük hacetlerini yapmalarını büyük bir tutkuyla istiyormuş. (Bir isteğin de düzgün olsa be adam)

Amerikan istihbaratında görev yapan Dr. Walter Langer, Hitler'in fetişlerini araştırmış ve korkunç bir sonuca varmış. Hitler koprofolik, yani BOK MÜPTELASIYMIŞ!

Doktor Langer'ın ifadelerine göre: ' Hitler'in bu sapıklığı, onun en derin yozlaşmışlığını gösteriyor.'

Bu iddiayı destekleyenlerden biri de Hitler'in yeğeni Geli Raubal.

Raubal, Hitler'in bu iğrenç hareketi daha önce onun önünde de yaptığını söylüyor.

Eski nazilerden Ernst Rhoem de Hitler'in bu kepazeliğine tanık olanlardan.

O da bir gece böyle bir olaya şahit olmuş. Ayrıca Rhoem, Fuhrer'in taşralı kızlara daha fazla ilgi duyduğunu da söylüyor. 

'Taşralı kızlar çalışırken öne doğru eğildiklerinde, Hitlerin onların popolarına nasıl baktığını ve özellikle büyük popolu olanlarına ilgiyle baktığını görebilirdiniz.' 

Şayet buraya kadar okuduklarınız garip gelmediyse, bu tarz bir olayı birincil olarak yaşayan birinden dinleyin.

Alman aktris Renate Müller, Adolf Hitlerle geçirdiği bir geceden sonra anılarını şöyle anlatıyor: 'O gece Adolf yere uzandı, cenin gibi kıvrıldı ve onu tekmelememi istedi. Ben de tekmeledim.'

Raporlara göre, Müller daha sonra intihar etti.

Amerikan istihbaratının araştırma sonuçlarına göre Adolf Hitler, normal şekilde seks yapabilecek durumda biri değil.

Yaptığı onca şeyden sonra 'Fuhrer'in' böyle bir cinsel hayatı olmasına şaşırdık mı? Pek de şaşırmadık.

Yorumlar
el-extranjero

Adam ölmüş üstüne neredeyse 100 yıl geçmiş, daha neler neler... Bir haber de ben yazayım, amcasının kızı hitlerin aslında siyahi olduğunu, her sabah uyandığında fondöten sürerek cildini beyaz gibi gösterdiğini söyledi. Yaveri ise anılarında hitlerin sık sık rossmandan alışveriş yaptığını ama aldıklarını büyük bir gizlilikle yaptığı için kimsenin aldıklarını görmediğini, bir keresinde çöpe atmayı unuttuğu faturada fondötenleri görerek onun siyahi olduğunu anladığını bildirdi.

5 yıl Önce
viomatrix

Bu adam çok zeki birisi. dünyanın (özellikle de sömürgecilerin) düzenlerini ve sistemlerini altüst etmiş birisidir. yahudileri öldürmesinin sebebi ise kesinlikle dinsel konular falan değildir. bundan ''kavgam'' adlı eserinde bahseder kendisi.günümüzde birçok ülkede yasaklıdır bu kitap. demekki birşeyleri farketmiş bu adam. bu adam dünya devlerine çok çektirdiği için onlar tarafından sürekli ''şeytan''olarak empoze ediliyor insanlara. yani bu tarz şeylere çok inanmayın. bir zamanlar aynı karalama kampanyalarını esrar için yapıyorlardı. ve malesef başardılar da.

5 yıl Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (81)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz