YouTube'da 5 Milyon Abonesi Olan Kadın, Son Videosunda 'Şiddete Uğruyorum, Yardım Et' İşareti Yaptı

12.01.2021
emresah
Onedio Üyesi
326K
72

Bu bir farkındalık videosu mu yoksa yardım çağrısı mı?

İstanbul'da yaşadığı iddia edilen ve Youtube'da 5 milyon takipçisi olan Ümmü Seif (Om Sayf) 29 saniyelik bir video yayınladı.

O video akıllarda çok büyük soru işaretleri doğurdu.

Kimileri o işaretin bir farkındalık için yapıldığını söylese de pek çok insan da Ümmü Seif'in şiddet gördüğünü ve yardım istediğini söyledi.

Webtekno'da yer alan haberde ise, Ümmü Seif'in videoda şunları söylediği belirtiliyor: “YouTube’da güzel günler geçirdim, hayatımdaki en güzel iki seneydi. (El işareti yapıyor) Şimdi YouTube’u terk etme zamanım geldi. Bir daha video yüklemeyeceğim, bay.”

PubG Mobil çekimleri ile YouTube'da milyonlarca aboeye ulaşan kadının videosu Türkiye dahil birçok ülkede trende girdi ve 10 milyona yakın izlendi.

Ancak halen bir resmi ya da Ümmü Seif tarafından açıklama gelmedi.

10 Ocak'ta “Kanalımdaki son video” başlığı ile YouTube'a yüklediği video umarız ki bir farkındalık videosudur ve kendisi iyi durumdadır. 🙏

İşte o video: 👇

Yorumlar
ziya-akbas

E şimdi bunu burada yayınladınız, döven adam/kadın bundan haberdar olmayacak mı? Yapılması gereken bunu gören kişilerin gerekli yerlere hemen başvurması değil miydi, neden ifşa ettiniz, ya kadını zor durumda bıraktıysanız?

1 ay Önce
emre-yilmaz145

elinin altında tüm imkanlar varken polisi aramak yerine neden youtube için video hazırlayıp o videoda belirli simgeleri yapıp yardım bekliyor anlamadım ? ara anacım şanlı polisimizi 10dk da kapındalar. gündem olup takipçi kasma çabası bunlar

1 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (72)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz