Yine Yeniden Kandırıldık: 15 Instagram Ünlüsünün Estetik Yaptırmadan Önceki Fotoğrafları

26.03.2017
fyodorovna
Misafir Editör
540K
61

Instagram, kusursuz güzelliğin başkenti gibi. Güzel mekanlar, güzel yemekler ve elbette güzel insanlar. Kusursuz görünümleriyle her geçen gün takipçi sayılarını artıran ve bu sayede iyi paralar kazanmaya başlayan Instagram ünlülerinin çoğunun güzelliklerini plastik cerrahiye borçlu olduğunu öğrenmek biraz üzücü. İşte ünlü Instagram yıldızlarının eski halleri.

  1. Cindy Kimberly

Geçtiğimiz yıl Justin Bieber'ın fotoğrafını paylaşmasıyla milyonlarca takipçi kazanan ve modelliğe başlayan 18 yaşındaki genç kızın dudaklarını yaptırdığı çok açık. Bu başarılı operasyon ona şöhreti getirdi.

Cindy Kimberly (@wolfiecindy) 

  2. Nita Kuzmina

Rusya'nın en popüler Instagram ünlülerinden olan Nita Kuzmina, şöhreti sayesinde Rusya'da ünlü bir tv şovunda da yer aldı. Eski fotoğraflarına bakınca birçok estetik operasyon geçirdiği anlaşılıyor.

Nita Kuzmina (@nita_kuzmina) 

  3. Alena Shishkova

Zaten güzel bir kadın olan Alena Shishkova da estetik dünyasının nimetlerinden yararlanmak istemiş. Dudak dolgusu ve botoks gibi işlemler yaptırdığı düşünülüyor.

Alena Shishkova (@missalena.92)

  4. Marina Mayer

Rusların plastik ve estetik cerrahide Uzakdoğulular kadar ilerlediğini söylemek mümkün. Marina Mayer de bu sayede şöhrete kavuştu ve kendi markasını kurdu.

❤️Moscow💙 (@marinamayer777)

  5. Katya Juja

Yine Rusya. Rusya Instagram fenomenlerinin cenneti resmen. 29 yaşındaki Katya Juja da Instagram'ın sırrını keşfetmiş bir fenomen.

К А Т Я. Ж У Ж А. (@katyajuja555) 

  6. Anna Andres

23 yaşındaki Ukraynalı model, popüler estetik operasyonlar olan burun, göğüs ve dudak üçlüsünü yaptırarak başka birine dönüşmüş.

Anna Andres (@ann.andres) 

  7. Anyuta Rai

Listedeki en büyük değişimlerden biri Anyuta Rai'ye ait. Estetiğin bir insanı nasıl değiştireceğinin kanıtı gibi.

@anyuta_rai 

  8. Alexandra Markina

Rusya'da burun-göğüs-dudak üçlüsünü yaptırmayan yok gibi. Aleksandra Markina da bu üçlü estetiğin gücünü keşfedenlerden.

Sasha (@markina) 

  9. Sveta Bilyalova

En popüler Instagram fenomenlerinden Sveta Bilyalova'nın dönüşümü de dikkat çekici. O da diğer hemşehrileriyle aynı estetik kombinasyonunu uygulamış.

Sveta Bilyalova (@svetabily) 

  10. Mara Teigen

Genç Angelina Jolie olarak tanınan Instagram ünlüsünün Myspace döneminden kalan fotoğrafları dudaklarının Angelina Jolie gibi orijinal olmadığını gösteriyor.

Mara Teigen (@marateigen_)

  11. Jen Selter

Kalçalarıyla Instagram'ın bir dönem en popüler ismi olan Jen Selter henüz 15 yaşındayken burun estetiği olmuş. Başka estetiği olmadığını söylese de, kalçaları hakkında da dedikodular mevcut.

Jen Selter (@jenselter) 

  12. Maria Hering

Instagram'ın en gösteriş düşkünü isimlerinden biri olan Maria Hering de ihtiyacı olmasa da estetiksiz duramayanlardan.

Maria (@mariahering_) 

  13. Joselyn Cano

Özellikle kıvrımlı hatlarıyla kitleleri peşinden sürükleyen Joselyn Cano'nun bu kıvrımlarının doğal olup olmadığı tartışılır. Yüzünde de burun, dudak ve çene gibi birçok noktayı değiştirmiş.

Joselyn Cano (@joselyncano) 

  14. Veronika Black

Dubai'de yaşayan Kanadalı model de Angelina Jolie benzerliğiyle şöhrete kavuşanlardan. Onun da bunu benzerliği geçirdiği operasyonlara borçlu olduğunu söylemeye gerek yok sanıyoruz.

Official IG of Veronika Black (@veronikablack88) 

  15. Abigail Ratchford

Amerikalı model büyük göğüsler ve dudakların çağımızdaki önemini kavramış durumda.

A b i g a i l (@abigailratchford) 

Yorumlar
yunus-varan

Gençler bakın size benden abi tavsiyesi gerçi 20 yaşındayım ama.. Böyle kafaya çok takmayın güzellik yakışıklık ne gerek var millet şekilden şekle giriyor sonra mutsuz oluyor arkadaşlarımın hepsi fitnessa başladı gittikleri ilk 5 10 tane ne çektiker biliyormusunuz barfiks değil SELFİE evet sırf havalı görünmek için spor için değil spor için olsa spordan sonra sigara içmezler 🐂🐗

4 yıl Önce
bunedirya

Orospuluğun yeni ve global çapta kabul görmüş hali "instagram fenomenliği".

4 yıl Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (61)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz