Yine Eski Eş, Yine Bir Kadın Cinayeti: Çocuğunun Gözleri Önünde Öldürülen Emine Bulut'un Son Sözleri 'Ölmek İstemiyorum' Oldu

23.08.2019
batuhan
Onedio Editörü
567K
126

 

Kırıkkale´de Emine Bulut adlı kadın, 4 yıl önce boşandığı eski eşi tarafından 10 yaşındaki çocuğunun gözleri önünde bıçaklanarak öldürdü. Katil zanlısı Fedai Baran ilk ifadesinde "Bana çocuğumun yanında hakaret ve küfür etti" dedi. Çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan Baran'ın yanında taşıdığı bıçakla cinayeti işlediği aktarılıyor..

Korkunç olay 18 Ağustos günü akşam saatlerinde Menderes Caddesi üzerindeki bir kafede yaşandı.

DHA'nın aktardığı bilgiye göre, Fedai Baran, kafede yemek yiyen eski eşi Emine Bulut ile çocukları F.B.B.´nin yanına geldi.

Eşiyle tartışmaya başlayan Fedai Baran, elindeki bıçakla Emine Bulut'u, kızı ve çevredekilerin dehşet dolu bakışları arasında bıçakladı.

Emine Bulut kanlar içinde yere yığılırken, Fedai Baran olay yerinden kaçtı. Küçük kız ise olayın etkisiyle şoka girdi.

"Anne lütfen ölme"

Fedai Baran'ın eski eşini bıçakladıktan saniyeler sonra çekilen görüntüde kanlar içinde olan ve ayakta durmakta zorlanan Emine Bulut'un, "Ben ölmek istemiyorum" diyerek feryat ettiği görüldü.

Kızı F.B.B.'nin ise "Anne lütfen ölme" diyerek, annesinin başını tutması ve ağlaması görüntülere yansıdı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri, Emin Bulut'u ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne götürüldü. Şoka giren F.B.B. de annesiyle birlikte hastaneye kaldırıldı.

Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Emine Bulut kurtarılamadı.

Saldırgan Fedai Baran'ın Emniyet'teki ifadesi ortaya çıktı.

 

Emine Bulut'tan 4 yıl önce boşandığını kaydeden saldırganın basına yansıyan ilk ifadesi şöyle:

"Eski eşim ve çocuğumla lokantada bir araya geldik. Önce konuştuk. Ardından tekrar başka biri ile evlenip evlenmeyeceğini, böyle bir şey duyduğumu söyledim. Kendisi de bana evleneceğini beyan etti. Ardından çocuğumun velayet konusunu konuştuk. Ancak kendisi bana çocuğumun yanında hakaret etti, küfür etti. Ben de sinirlenerek sürekli yanımda gezdirdiğim bıçakla, önce karın kısmına vurdum. Ardından benim boğazıma sarılarak bağırmaya başladı, ben de vücudunun değişik bölgelerine bıçak vurup, lokantanın önünde bulunan taksiye binerek kaçtım. Burada polis ekipleri yakaladı."

Polis ekipleri, kısa sürede cinayet zanlısı Fedai Baran'ı, Bahşılı ilçesi girişinde yakalayarak gözaltına aldı. Emniyet'teki işlemlerinin ardından sabah saatlerinde adliyeye sevk edilen Fedai Baran çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Kırıkkale'de Boğazı Kesilerek Öldürülen Kadın

Yorumlar
u18

sayın o..pu çocuğu.. biz de sevdik zamanında, senden daha düzgün senden daha ilgili...ve buna rağmen sebepsizce terk edildik ! gözümüzden sakınarak sevdiğimiz kadının başkalarına "iyi ki varsın" dediğini gördük. tüm bunlara rağmen ne olursa olsun ne bir zamanlar sevdiğimiz insanı tehdit ettik ! ne de bıçağa sarılıp yaralamaya veya öldürmeye kalkıştık !! ben terk edildiğim zaman sevdiğim kadının yanına barışmak için bıçakla değil çiçekle gittim sayın o..pu evladı. Şimdi sen s.k kadar aklınla eski eşini çok kıskanıyorsun ya.. çocuğunu da çok düşünüyorsun hani.. delikanlı adam ne sevdiği kadını, ne de evladının annesini evladının gözleri önünde öldürür. Delikanlı adamın kendine birazcık saygısı varsa sevdiği kadına yol verir. Bunu anlamamak için de katıksız bir o..pu çocuğu olman gerekir.

6 ay Önce
arslanoglu

kadın onca bıçak darbesine tağmem direnip ölmek istemiyorum diyor çocuğuma sarılıyor ne acı. şu müslğman ülkelerinde ki erkekler kadar canisi başka toplumda yok. allah belanı versin eş katili çocuğunun yanında aciz seni

6 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (126)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz