Videolarıyla Bağımlılık Yaratan YouTuber Banu Berberoğlu'na Yapılan Yorumları Okuyunca İnsanlığınızdan Utanacaksınız!

09.10.2019
meltememer
Onedio Editörü
164K
92

Çok seviyorum bu kızı...

Onu kah Mehmet'le abur cubur yerken,

Kah makyaj yaparken,

Kah lahmacun gömerken izledik ve çok ama çok sevdik.

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran ve alışılmışın dışında videoları, samimiyeti ve Mehmet'e olan aşkıyla "Allahım nasip et be!" dedirten Banu Berberoğlu'ndan bahsediyoruz.

Kısa sürede ulaştığı popülariteyle birlikte YouTube'da 300 bin, Instagram'da 60 bini aşkın takipçiye ulaşan Banu Berberoğlu tabii ki klavye delikanlılarından ve kendini bilmezlerden çok çekmiş...

Instagram hesabından yaptığı soru-cevap etkinliğinde insanların kendisine çirkin bir şekilde güldüklerini anlattı.

Hakaret ettiklerini ifade etti.

Ancak tüm bunlara rağmen YouTube için video çekmeye devam edeceğini belirtti.

👇

İnsanların acımasız yönlerini erken yaşlarında keşfetmek zorunda kalan ancak buna rağmen yılmayan Banu'ya biz bayılıyoruz. Hep böyle devam! 😍

Yorumlar
omertheone

hic bir mantikli amaca hizmet etmeyip, bom bos videolar cekiyor, lahmacun yerken video cekiyor, bugun de oyle bos bos oturuyorum diye video cekiyor. kime ne faydasi var? kimseye yok. zarari var mi? var! bunu goren diger gencler de diyor ki ben de kanal acayim, bi bok yapmasam da olur. bak bu kiz yapiyor. diyor. insanlari tembellige, vasifsizliga yonlendiriyor, ozendiriyor. simdi kalkip sen bundan etkileniyosan bu senin salakligin demeyin, ben kendimden bahsetmiyorum. cocuklardan, genclerden bahsediyorum. kaldi ki ilerde kendisi de bir yetiskin oldugunda bence bu videolardan utanacaktir. su anda kendisi bunun farkinda degil. ayrica eger kendisi de bunu okuyorsa, sakin ama sakin "diger youtuber`lar cok mu faydali icerikler uretiyor?" gibi sacma bi savunma yapmaya kalkmasin, baskalarinin salaklik yapmasi size de ayni salakligi yapma hakki vermez. bu sadece zugurt tesellisidir. vicdanini kandirmakdir.

5 gun Önce
melis_cankurtaran

Mal mal iş yapana laf etmek de suç olmasın. Bir düşün ama ben ne yapıyorum ki insanlar beni sevsin de bir. Makyaj videosu çekemiyorsun mesela sıfır yetenek doğal sempatik ve saf bir komedisi var kızın takip eden kitle bu yüzden ediyordur. Ay hiç duyar kasamayacağım kusura bakmayın. Küfür edilmemiş bir şey olmamış.

6 gun Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (92)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz