Uykusunda Konuşan İnsanlardan Duydukları En Absürt Olayları Anlatarak Dumur Olmanıza Neden Olacak 15 Kişi

13.01.2021
aycabayraktutan
Onedio Üyesi
13K
5

Uykusunda konuşmayan bizden değildir.

  1. "Beni gecenin 2'sinde uyandırıp, birdenbire 'Orada büfe var mı?' diye soran partnerim dışında herkese günaydın."

  2. "Bir restoranda çalışan eski sevgilim uykusunda sesli bir şekilde sipariş alıyordu. Ben de onunla 'Affedersiniz, bir kek ve kahve sipariş etmiştim.' veya 'Bu et çok pişmiş.' diyerek dalga geçiyordum. Her defasında bana 'Hemen efendim!' diyerek cevap veriyordu."

  3. "Erkek arkadaşım bir gece uyuyorken beni omzumda dürttü ve 'Booooo' gibi sesler çıkarmaya başladı. Sonra aniden arkasını döndü ve kıkırdamaya başladı. "

  4. "Arkadaşımın babası bir uyurgezer. Annesi her gece 2'de uyanıp eşini arıyor. Eşini sürekli gözünü açıp kapatırken buluyor. Kadın neden bunu yaptığını sorguladığında ise adam 'Bilmiyorum.' yanıtı veriyor."

  5. "Kız arkadaşım beni sabah uyandırıp çok sesli bir şekilde adımı söylüyor."

O: ASSGGSGSS...

Ben: Ne, ne oldu? 

O: Galiba uyumalıyız.

  6. "Bir flörtüm vardı. Gecenin bir yarısı beni uyandırıp köprücük kemiğimden ısırdı ve sonrasında 'Ay özür dilerim, seni ejderha sandım.' dedi."

  7. "Bir arkadaşım uykusunda, 'Onu sadece çamaşır makinesine koy ve bütün dileklerin yerine gelsin.' dedi."

  8. "Bir gece uyandığımda bacağımın havada daireler çizdiğini sandım. Rüya olduğunu düşünerek geri uyudum. Tekrar gözümü açtığımda bacağım eşimin elindeydi ve bana bakarak 'Bu kol değil miydi?' dedi."

  9. "3 yaşındaki oğlum uykusunda 'Tavuk olmak istemiyorum!' diye bağırmaya başladı."

  10. "Bir gece erkek arkadaşımın bağırmasıyla uyandım. 'Geç kalacağız!' diye bağırıyordu. Nereye geç kalacağız dediğimde bana ekmek partisine geç kalacağız dedi. 'Ekmekler bizi bekliyor olacak!' dedi ve sonrasında bir sürü ekmek çeşidi saydı."

  11. "Kocam uykusundan uyanıp yüzüme doğru kükremeye başladı. Onu uykusundan uyandırdığımda ise bana 'Çok özür dilerim, seni kaplan sandım.' dedi."

  12. "Bir gece kız arkadaşıma penisimi sürtmeye başladım. Bana ne yapıyorsun diye sorduğunda ise 'Sessiz ol. Bu bilim için.' dedim ve uyumaya devam ettik."

  13. "Sevgilim gecenin 4'ünde beni uyandırarak 'Filmi kaçırıyorsun!' dedi."

  14. "Uykumda konuşur, hatta bağırırım. Geçen gece rüyamda hırsızların beni evden atmaya çalıştığını gördüm. Onları tekmeliyordum. Uyandığımda ise aslında duvarı tekmelediğimi fark ettim ve yataktan düşerek ayak parmağımı kırdım."

  15. "Gecenin köründe erkek arkadaşım birden oturur pozisyona geçti. Bir yere gözlerini dikerek 'Onları bekliyorum.' dedi. O an gülsem mi şeytan çıkarma işlemi için bir yere mi başvursam bilemedim."

Yorumlar
kbeyzaa00

Babam çok horluyormuş eskiden annem de yeni evlendikleri senelerde uykusunda yastıkla boğmaya çalışmış babamı. Babam korkusundan uzun bir süre çekyatta yatmış.

4 gun Önce
t-c-ahmet-yilmaz

hanim is arkafasi ile beni secisirken görmüş ruyasinda gece gece uyanip bana tokat attiydi o gunden beri o kadin aklimda .

4 gun Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (5)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz