Üç Ayrı Suçtan Ceza Aldı: Futbolcu Arda Turan'a 2 Yıl 8 Ay Hapis

11.09.2019
sadecegeciyorum
Onedio Editörü
45K
41

 

Yaşadıkları kavga sonrası futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin hakkında açılan davada, sanık Turan'ı 3 ayrı suçtan 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına çarptıran mahkeme, verilen hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

Emirgan'daki bir eğlence mekanında futbolcu Arda Turan ile popçu Berkay arasında yaşanan tartışma sonrası açılan davanın son duruşması bugün görüldü.

Habertürk'ten Serdar Kulaksız'ın haberine göre, futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavga ile ilgili açılan davada karar çıktı.

Arda Turan'a 3 ayrı suçtan ceza verildi.

Arda Turan, yaralama, silahla ateş etme ve ruhsatsız silah taşıma suçlarından toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

Berkay Şahin'e ise hakaretten ceza verilmedi.

 

 

Emirgan'da bir mekanda Arda Turan ile Berkay arasında kavga çıkmış ve Berkay'ın burnu kırılmıştı. Daha sonra Berkay'ın bulunduğu hastaneye tabanca ile giden Arda Turan'ın silahı ateşlenmişti.

Yorumlar
soyledim-gitti

Şu "hkmün açıklanmasının geri bırakılması" ne güzel şey yaa. Hepimizin bir defalık joker hakkı var demek ki. 5 yılda bir defayı geçmemek üzere silahla hastane basmak serbest mi şimdi yani?

4 ay Önce
alp_er

ben yapsam şimdi içerdeydim. muhtemelen ertelenir sonra paraya çevrilir. çevrilen para da muhtemelen arabasının lastiği kadar etmez. yaşasın adalet.

4 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (41)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz