Üç Ayrı Suçtan Ceza Aldı: Futbolcu Arda Turan'a 2 Yıl 8 Ay Hapis

11.09.2019
sadecegeciyorum
Onedio Editörü
44K
41

Yaşadıkları kavga sonrası futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin hakkında açılan davada, sanık Turan'ı 3 ayrı suçtan 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına çarptıran mahkeme, verilen hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

Emirgan'daki bir eğlence mekanında futbolcu Arda Turan ile popçu Berkay arasında yaşanan tartışma sonrası açılan davanın son duruşması bugün görüldü.

Habertürk'ten Serdar Kulaksız'ın haberine göre, futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavga ile ilgili açılan davada karar çıktı.

Arda Turan'a 3 ayrı suçtan ceza verildi.

Arda Turan, yaralama, silahla ateş etme ve ruhsatsız silah taşıma suçlarından toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

Berkay Şahin'e ise hakaretten ceza verilmedi.

Emirgan'da bir mekanda Arda Turan ile Berkay arasında kavga çıkmış ve Berkay'ın burnu kırılmıştı. Daha sonra Berkay'ın bulunduğu hastaneye tabanca ile giden Arda Turan'ın silahı ateşlenmişti.

Yorumlar
c.bbygt

O an Arda Turan hapishanenin giriş kapısında belirdi, bir Arda Turan hapishane kapısında ancak bu kadar belirebilirdi.. Neden? Çünkü Barcelona'dan hapishaneye düşecek kadar geri zekalı bir kişiydi..

4 gun Önce
ayazhaznedar

Arda Adam Adam Adam Adam dünyanın en Adam Adamı Türkçeden Adamı çıkarıp sadece arda turan desek yeter Adam Adam Barcelonaya gitmesi için Türk hava yolları ödedi parasını barcelonanın cebinden bir kuruş çıkmadı para bizim cebimizden çıktı Akbil spora geldi gene parası bizim cebimizden çıktı milli takımda prim biraz gecikti ortalığı birbirine kattı babası yaşındaki birine saldırdı tam bir adam diğer akpliler gibi tam bir vatansever

4 gun Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (41)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz