Türkiye’nin Otomobili TOGG'un Yeteneklerini Anlatan Video Yayınlandı!

14.01.2020
10K
11

Aralık ayında tanıtılan ve büyük yankı uyandıran Türkiye’nin Otomobili TOGG, elektrikli otomobilin yeteneklerinin anlatıldığı bir video yayınlandı.

Videoda, TOGG’un akıllı yaşam vizyonuna vurgu yapılıyor.

TOGG‘un yeni yayınladığı videoda yerli otomobilin özelliklerinden bahsedilirken, akıllı ev ürünler ve sesli asistan sayesinde toplantı hatırlatmaları, özel günler hakkında bilgi, otomobil park rezarvasyonu ve otomobilin şarj durumu ile bilgilerin alınabileceğinden bahsediliyor.

Hava durumu, navigasyon, evin sıcaklığı ile otomobil sıcaklığını senkronize etme gibi özellikler de araçta bulunacak ve tüm bu özellikler aracın ön konsolunda yer alan ekrada mevcut.

Grubun ortaklarından Turkcell çatısı altında bulunan fizy’nin de otomobile entegre olduğu görülüyor.

Kaynak: digitalage

İşte o video:

Bunları da Mutlaka Oku

Yorumlar
hufington

Bu aksesuarlar vs iyi hos da, bunlar daha cok isin pazarlama kismi. Daha henuz CEO Gürcan Karakaş dahil kimse bataryayi kim nasil yapacak, hammadde nasil ve nereden tedarik edilecek, otonom surus yazilimini kim hazirlayacak ve test edecek, sarj istasyonlari icin kimlerle isbirligi yapilacak ve altyapisi ne zaman kurulacak, motoru kim uretecek, servisler nerelerde kurulacak ve teknik elemanlar nereden bulunacak, emniyet testlerinden gecmek icin strateji nedir gibi, 2 yil icinde uretim yapilacak denilen bir arac icin zamani gelmis hatta gecen sorulari yanitlamiyor. Aracin garantisi ne olacak, omru biten batarya pilleri nasil ve nereye atilacak gibi konulara girmiyorum bile. Sozde "babayigitler", kamuoyunu aksesuarlar neler olacak, yok laciverti cok yakisikli vs. gibi yuzeysel seylerle oyalayarak kacak guresiyolar.

4 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (11)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz