TÜGVA Başkanı Eminoğlu'ndan İtiraf Gibi Açıklama: 'İçerden Belgeleri Almış Bu Adam, İfşa Ediyor'

13.10.2021
batuhan
Onedio Editörü
30K
16

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, gazeteci Metin Cihan'ın yayınladığı belgeler hakkında yaptığı açıklamada 'Bir kere bu içerden belgeleri almış bu adam, sızdırmış, yedek yapmış ve ifşa ediyor' dedi.

Bu tarayıcı HTML5 Vidolarını Desteklememektedir.

Eminoğlu,Cüneyt Özdemir'in canlı yayınına katılarak sorularını yanıtladı. 'Belgeleri sızdırmış, kendine yedek yapmış ve ifşa ediyor. Yola buradan çıksak bile ne kadar sıkıntılı olduğunu görürüz. Şu anda Metin Bey’in ifşa ettiği çalışmalar bizim çalışmalarımız oldu iddia ediliyor. Kendisinin evrakta düzenlediği yerler var, doğru bilgiler de var. Sistemimizden alınmış” diye konuştu.

"Yıllar sonra ifşa eden zihniyet, bunların taktiği ve uygulaması"

Metin Cihan'ın ifşa ettiği belgeler arasında doğru bilgiler olduğunu da kabul eden Eminoğlu, 'Yıllar sonra ifşa eden zihniyet, bunların taktiği ve uygulaması. Biz her konuda her açıklamayı yaparız. Hiçbir konudan çekinmiyoruz. Türkiye bir hukuk devletidir. Hepsine biz varız diyoruz' ifadesini kullandı.

Eminoğlu şunları kaydetti:

'Adalar konusunda kaybettikleri için her alanda saldırmaya devam edecekler. Gündemimiz bunlarla meşgul değil, biz gençlik çalışması yapalım ve gençlerin gelişimine katkı sağlayalım'

Yorumlar
neomura

Ahhhh aahhh üç kuruşa yaşamaya çalışırken ödediğimiz vergilerimiz kimlerin ceplerinde. Gençliğimizi omurgasız parazitleri beslemeye çalışarak yitirdik. Dünya'yı akıl ve bilim çağını deneyimleyemeden

1 ay Önce
moonandlight

hepsi mi aynı... doğru söyleyin babalarınız aynı kişimi ?

1 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (16)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz