Tinder’ın En Çok Sağa Kaydırılan Erkeğinin Gerçek Aşkı Bulma Şekli Sizi Çok Şaşırtacak

27.01.2021
yilbasisusu
Onedio Editörü
44K
14

Bay Tinder'ın karantinada minnoş bir ev kedisi olması rezaleti...😅

'Bay Tinder' olarak da tanınan ve 26 yaşında olan bu adamın tam adı Stefan Pierre Tomlin.

Uygulamaya iki yıl önce katılan Stepfan şimdiye dek Tinder'da 14.600 sağa kaydırma aldı! Ama hiçbir ilişkisi uzun soluklu sürmedi.

Ama şu anda kendisi tüm bu beğenilerinin dışında biriyle beraber: 26 yaşındaki model Egle Damulyte! Çift birbirleriyle gerçek hayatta tanıştı.

Not: Arkadaşları Egle'ye Damu diyormuş.

Stefan ve Damu bir çekimde karşılaşmışlar. Birlikte katıldıkları çekimlerde aralarındaki ilişkiyi profesyonel tutmaya çalışsalar da geçtiğimiz Haziran ayında ilk kez randevulaşmışlar.

Şu anda çiftimiz Londra'daki kısıtlamalardan dolayı birlikte yaşıyorlarmış. Stefan hayatındaki insanla Tinder'dansa bu şekilde tanıştığı için kendini çok şanslı hissettiğini söylüyor.

"Tinder'ın dışından birine aşık olmak benim için pek beklediğim bir durum değildi. Sonuçta bir unvanım var."

'Damu'yla bundan 2 yıl önce bir fotoğraf çekiminde tanıştım ve ondan hoşlandım. Tabii aramızda bir şeyler olacağını düşünmüyordum. Aramızdaki şey daha çok resmi bir ilişkiydi. Instagram'dan takipleştik. Sonra da olanlar oldu zaten.'

"İlk karantinanın olduğu zamanlarda Damu'ya yemeğe çıkmak istediğimi söylemiştim. Haziran'dan bu yana da beraber çok iyiyiz. İkinci kısıtlamalarla beraber Damu bana taşındı."

Stefan Damu'dan önce çalkantılı bir aşk hayatı yaşamıştı. Kendisinin eski sevgilileri arasında arasında eski X Factor ve Big Brother ünlüleri de var.

Karantina döneminde Tinder'da çok aktif olan, dünyanın birçok yerinden insanla konuşan ama yine de aradığı aşkı bulamayan Stefan şöyle diyor:

'Mart ayındaki karantinada kendimi gerçekten de yalnız hissediyordum.'

"Tinder'a girdim ve oradaki insanlarla konuşup tanışmaya başladım. Tüm dünyayı bu programda turladım diyebilirim. Yalnız insanların kısıtlamalardaki aşk derneğiydim."

'Dünyanın çok farklı yerlerinden çok farklı kadınlar tanıdım. Ama içten içe hiçbir zaman buradan tanıştığım biriyle bitmeyeceğine tam olarak inanmıyordum.'

"Ama Damu'yla ilk kez randevuya çıktığımızda aramızdaki enerji mükemmeldi. Son birkaç yıldır onu görüyordum ama romantik anlamda bir ilişkimiz ilk kez şu anda oldu."

'Gerçekten içi çok temiz biri ve ben gerçekten de çok şanlıyım. Sanırım bu sefer gerçekten de oldu.'

"Tinder'ın yeri benim için her zaman ayrı. İnsanların özellikle de bu kısıtlamalarda akıl sağlığını Tinder sayesinde koruduğunu düşünüyorum ama..."

'Eğer gerçekten birinde uzun süredir gözünüz varsa ve bu doğru zamanda gidip onunla konuşmak, birbirimizi tanımak ve de anlamaya çalışmak sanaldan çok daha keyifli. Ayrıca böyle olunca Damu'yla çok daha kolay iletişim kurabildik. Bu da ilişkimizi güçlendirdi. Tabii yine de Tinder gibi uygulamalar her zaman çok eğlenceli. İnsanların akıl sağlıklarını bu pandemi döneminde korumalarını sağlıyorlar.'

"Damu'yla başka bir ülkeye taşınmak ve modellik kariyerlerimizi dünyayı beraber gezerek yapmak istiyoruz. Tabii önce dünyanın eski haline geri dönmesi gerek."

Yorumlar
arora1

Kız o güzelliğine rağmen gitmiş bunla yaşamış.harbi mal

8 ay Önce
arora1

Bu adamın neyini beğenmişler. Mide bulandırıcı.🤢🤮🤮🤢🤢🤢

8 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (14)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz