Team Demiral Esports, FIFA Ultimate Team Kadrosuyla Espor Dünyasına Resmen Giriş Yaptı

14.09.2021
burak-kaya9
Onedio Editörü
265
0

Milli oyuncumuz Merih Demiral'ın espor takımı Team Demiral Esports, yaptığı açıklamayla birlikte FIFA Ultimate Team takımını duyurdu. Organizasyonun ilk durağı FIFA olacak.

Demiral, geçtiğimiz haftalarda espor takımını duyurmuştu.

Merih Demiral, geçtiğimiz haftalarda kurduğu espor takımıyla birlikte resmi olarak espor dünyasına giriş yapmıştı.

Son dönemlerde birçok isim, espor takımı kurmaya başlamıştı. Bu akıma katılan son ünlülerden olan Demiral'ın espor takımı, kuruluş aşamasında takımlarını açıklamamıştı.

Organizasyon tarafından yapılan açıklamada, ilk takımın FIFA Ultimate Team'de kurulacağı belirtildi.

Team Demiral Esports, FIFA arenasına adım atıyor.

Organizasyon ilk takımını FIFA Ultimate Team'da kurduğunu resmen açıkladı. Açıklamaya göre Emre 'KCKHSYN' Küçükhüseyin ve  Arda 'JANARDA' Azinyan, bundan sonra Team Demiral Esports adı altında mücadele edecek.

Futbolcuların en çok sevdiği oyunların başında gelen FIFA ile espor sahnesinde mücadele edecek olan Team Demiral Esports, diğer takımları ile de mücadeleye devam edecek.

Organizasyon, yeni takımlarla büyümeye devam edecek.

Team Demiral Esports, FIFA'nın ardından diğer oyunlarla da takımları büyütmeyi amaçlıyor. Sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşım ile ilk takımı için anket açan organizasyon. 

Görülene göre FIFA ile birlikte FPS oyunları dünyasına da yakın zamanda adımını atacak.

Ünlülerin, espora olan bakışı olumlu.

Son zamanlarda birçok ünlü oyuncu ve sporcu, sanal dünyaya adım attı. Bunun en son örneği olan Demiral'ın ardından birçok ünlü de gelecek dönemlerde espor dünyasına yatırımcı veya direkt takım sahibi olarak giriş yapabilir.

Bu içeriğe ait yorum yoktur
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz