Tarzan'ın Ete Kemiğe Bürünmüş Hali! 41 Yıl Boyunca Kadınların Var Olduğundan Bihaber Yaşayan Vietnamlı Adam

30.06.2021
yilbasisusu
Onedio Editörü
16K
17

Hayatı boyunca hiç kadın görmeyen ve bu nedenden dolayı da kadınları varlığından haberdar olmayan Ho Van Lang, ailesi ile birlikte Vietnam'ın küçük bir köyünde yaşıyor. Biz de sizlerle Lang'ın bu sıra dışı hayatını paylaşmak istedik...

Sizleri 49 yaşındaki Vietnamlı Ho Van Lang ile tanıştıralım. Kendisi babası Ho Van Thanh ile birlikte Vietnam’ın küçük bir köyünde ikamet ediyor.

Yıllardır toplumdan izole bir şekilde yaşıyorlar.

Lang, erkek kardeşi Tri ve babası 1972 yılındaki Vietnam savaşından sonra toplumdan izole bir hayat kurmak için bu köye yerleşmişler.

Savaş sırasında Lang’ın annesi ve iki kardeşi hayatını kaybetmiş.

Şu anda bile Lang’ın babası savaşın bitmediğini düşünüyor ve geri dönmekten çok korkuyormuş.

Docastaway’in haberine göre Lang hayatının büyük bir çoğunluğunu Quang Ngai eyaletine bağlı Tay Tra bölgesindeki bir ormanda geçirmiş.

Karnını doyurmak için avlanıyor ve genellikle de meyve, bal, maymun, yılan, kertenkele ve kurbağa ile besleniyormuş.

Farenin en sevdiği parçası ise kafasıymış!😱

Kendisi kadınların var olduğunu uzun bir süre hiç öğrenmemiş. Babası ona bu durumu hiç açıklamadığından ve yaşadıkları yerde hiç kadın görmediğinden kadınların var olduğunu bilmiyormuş!

Yaşadıkları köyde ise yalnızca 5 insanı görüyor ve bu insanlarla karşılaştığında onlardan hemen uzaklaşıp kaçıyormuş.

2015 yılında aileyi takip eden ve Docastaway’in kurucusu olan Alvaro Cerezo ailenin insanları gördüğü zaman kaçtıklarını söylüyor.

Lang’ın sosyal anlamda çok ciddi sıkıntıları olduğunu dile getiren Cerezo, bu genç adamın hâlâ kadın ve erkek arasındaki farkı tam anlamıyla bilmediğini ifade ediyor.

“Lang’ın cinsel arzuları en düşük seviyede ve kendisi hiç üremekle ilgili düşüncelere sahip olmamış.”

Tarzan’ın ete kemiğe bürünmüş hali olan bu ilginç adamın abisi ise Lang’ın yetişkin bir erkek vücuduna sahip bir bebek olduğunu söylüyor.

Kendisinin çok basit sosyal ilişkileri anlamadığını dile getiren adam, kardeşinin tüm hayatını ormanda geçirdiğini dile getiriyor.

Lang tam olarak bu nedenlerden dolayı biriyle kavga ederken çok acımasız oluyormuş. İyinin ve kötünün arasındaki farkı bilmeyen Lang, Cerezo’nun da yardımıyla şu anda yeni hayatına adapte olmaya çalışıyormuş.

Siz ne diyorsunuz bu işe? Haydi yorumlara!

Yorumlar
musikisinas-vito

Babası Vietnam savaşında bir asker. Köyünün bombalandığını duyunca apar topar köyüne gidiyor. Annesinin ve iki oğlunun (ya da kardeşinin, burası karışık) öldüğünü görünce kafayı yiyor, aşırı şiddet eğilimi geliştiriyor. Bir gün karısını dövünce yaşayan iki oğlundan küçüğü alıp dağa kaçıyor (Tekrar saldırır korkusuyla köylüler karısının öldüğü yalanını söylüyorlar ona). Okuduğum kaynakta neden sadece bir çocuğunu dağa çıkardığının bilinmediği yazılmış. Yani: Lang'ın abisi köyde büyüyor ama babası ve kendisi dağda büyüyor. Yıllarca babasından başka kimsenin yüzünü bile görmüyor. Abisi 12 yaşına gelince onları aramaya geliyor. Ancak bu tarihten sonra farklı insanlar görmeye başlıyorlar. Köyün 4-5 km yakınlarında tarlalar bölgesine yerleşiyor baba-oğul. Babaları yaşlanıp ölünce de abisi kardeşini yanına alıyor. Ama Lang 4-5 yıl sonra tekrar vahşi yaşamı özlemeye başlıyor ve tarlalar bölgesine geri gidiyor.

3 ay Önce
musikisinas-vito

Abisi evlenebilmesi için çaba harcamış olmalı çünkü bir röportajda: "Kadınlar Lang'ı yaşlı, çocuk yetiştirmekten aciz, yoksul ve kıt akıllı görüyor" demiş. Zaten Lang'ın da cinsel dürtüleri minimum seviyede; belki de tamamen aseksüel. Sosyal ilişkiler, para kavramı, doğru-yanlış ve etik gibi pek çok konuyu anlamakta yetersiz kalmış. Çok çalışkan olduğu ama satması gereken malları teslim ettikten sonra para almayı birkaç kez unuttuğu yazılmış. Bu olaylardan sonra onun bu işini de abisi üstlenmek zorunda kalmış. Doğada avladığı hayvanları satmak için haftanın iki günü köye gidip abisiyle kalıyor yine. Abisi Lang'ın aksine kendi ailesini kurmuş normal biri bu arada.

3 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (17)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz