Taksici Terörü: İstanbul'da Taksiye Binen Bir Kadının Yaşadığı İğrenç Olaya Çok Sinirleneceksiniz

09.09.2021
arzusemender
Onedio Editörü
92K
59

Taksici terörü bu ülkenin en büyük sorunlarından bir tanesi. Özellikle İstanbul'da her gün başka bir taksici skandalı yaşanıyor. Bu kadın arkadaşımızın başına gelen de yaşanan en son olaylardan sadece bir tanesi. Daha ne kadar iğrenç olabilir bu durum, gerçekten insan saçını başını yoluyor!

Hemen hemen her gün bir taksici terörü haberiyle yaşamak neredeyse sıradan oldu artık. Özellikle İstanbul'da taksi problemi artık kontrol edilemez boyuta ulaştı.

El ettiğiniz halde yerli olduğunuz için sizi almayanlar, turist bulduğu zaman kazıklamaktan çekinmeyenler ve her tür şiddeti göstermek konusunda kendilerine oldukça güvenenler... Taksici terörü başka bir skandalla devam ediyor!

İstanbul'da yaşayan bu kadının başına gelenler taksici terörünün en son örneklerinden. Buyurun kadın arkadaşımızın yaşadığı o rezaleti kendisinden öğrenelim.

Bu iğrenç olaydan sonra sosyal medyadan taksici terörüyle ilgili tepkiler gelmeye başladı 👇

İstanbul'da yaşanan bu taksici terörünün derhal bitmesi gerekiyor ama bilin bakalım ne eksik?

Yorumlar
zeynepgokce93

Dolmuş, Otobüs, Taksi sürücüleri istisnalar hariç geneli işe yaramaz haydut ve cahiller birliği

2 ay Önce
reshontheway

Haklarında bu kadar haber ve şikayet olmasına rağmen hiç bir şekilde tavırlarından ödün vermiyorlar, değişmiyorlar. Çünkü her olayda olduğu gibi devlet suçlunun yanında, onlara sahip çıkıyor. Bu yüzden devleti yönetenler değişmedikçe bu zihniyet de değişmeyecek.

2 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (59)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz