Sütyensiz Sokağa Çıkan Sevda Demirel Olay Oldu! Muhabirlerin Sorularını Yanıtladı...

15.10.2021
mugekaksi
Onedio Üyesi
18K
3

Yıllar önce bir televizyon programında ünlü oyuncu Hande Ataizi'ne attığı tokatla hafızalara kazınan Sevda Demirel Nişantaşı'nda alışveriş yaparken görüldü. Ünlü manken muhabirlerin sorularına samimi cevap verirken anne olmak istediğini söyledi. Demirel'in sütyensiz oluşu ise sosyal medyada olay oldu. İşte o anlar...

Yıllar önce Hande Ataizi'ne canlı yayında attığı tokatla hafızalara kazınan manken Sevda Demirel Nişantaşı'nda alışveriş yaparken görüntülendi. Sütyensiz haliyle dikkat çeken Demirel, gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

"Anne Olmak İstiyorum"

Bir dönem Doruk Doğrusöz ile yaşadığı aşkla adından sıkça söz ettiren Sevda Demirel, anne olmak istediğini söyledi. Demirel, 'Sizin aracılığınızla buradan duyuruyorum. Anne olmak istiyorum. Gerekirse evlat edineceğim. Doğru eşi bulamamaktan dolayı doğuramıyorum. Allah izin verirse, devletimiz izin verirse bu kutsal olan annelik duygusunu yaşamak istiyorum' dedi.

"Bir Erkeğin Kahrını Çekmemek İçin Doğurmak İstemiyorum"

Sözlerini sürdüren ünlü şarkıcı, 'Biliyorum çok prosedür var. Ne olur bunu bana çok görmesinler. Bir erkeğin kahrını çekmek istemediğim için doğurmak istemiyorum. Bana verecekleri bir bebeğe hayat boyu annelik yapmak istiyorum' sözleriyle tartışma yarattı.

Yorumlar
zagorlu

Eniştem emekliliğinden sonra bahçıvan olarak bir yerde çalışmaya başlamıştı, bir gün çalıştığı yerde kalp krizi geçirip vefat etti. Cenazesinde baktım uzun esmer alımlı bir kadın bağıra çağıra amcam amcam diye ağlıyor, yanındakilerde sakinleştirmeye çalışıyor. Lan diyorum sülaleden böyle birisinin çıkması çok zor bu kadında kim nerden çıktı. Bir kaç gün sonra öğrendim ki meğersem Sevda Demirel'miş, eniştem de onun evinde çalışıyormuş. Kadın alçak yürekli bir insan, eniştemle de hoş sohbet muhabbet edermiş o yüzden de yakın görürmüş. Ne zaman görsem bu kadını aklıma ağladığı o an gelir. Bu da böyle bir anı işte.

1 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (3)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz