Sokak Ortasında Bir Kadına Şiddet Olayı Daha: Eşine Kafa Attı, Kadın Korkudan Şikayetçi Olmadı

02.08.2020
yasin-arrslan
Onedio Editörü
25K
49

Osmaniye'de, sokak ortasında tartıştığı eşine kafa atan kişi, çevredeki iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, mahallede tepki toplarken, saldırganın eşine sürekli şiddet uyguladığı, kadının ise korktuğu için şikayetçi olmadığı iddia edildi.

DHA'nın haberine göre, Osmaniye kent merkezinde kimliği belirsiz kişi, eşi olduğu öğrenilen kadınla bilinmeyen nedenle sokağın ortasında tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine saldırgan, çocuklarının gözü önünde, eşine kafa attı.

Çocuğu yerde yatan annesine sarıldı

Gördüğü şiddet nedeniyle kadın yere yığılırken, çocuğu da koşarak yanına gidip, annesine sarıldı. Saldırgan, daha sonra yanına gittiği eşini yerden kaldırdı.

Kadına şiddet güvenlik kamerasına yansıdı📹

Bu tarayıcı HTML5 Vidolarını Desteklememektedir.

Şikayetçi olmadı iddiası

Öte yandan çiftin, çevredeki esnaf ve mahalleli tarafından tanındığı öğrenildi. Saldırganın, eşine sürekli şiddet uyguladığı, kadının ise korktuğu için şikayetçi olmadığı iddia edildi.

Bunları da Mutlaka Oku

Yorumlar
kevinmask

İlla şikayetçi mi olması lazım neden kamu davası olarak görülmüyor bu olaylar? Bu gidişle adalet dediğimiz şey sokakta boğazdan geçen pala olacak. İlla kendi adaletimizi kendimiz mi arayalım?

1 ay Önce
king-in-the-east

aşagıda ne kadar çok orospu çocugu yorum yazmış bakın da görün.. kadın vurmuşmuş.. sizin ben adamlıgınızı sikeyim

1 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (49)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz