Serkan İnci'nin, 10 Yaşındaki Kızının Önünde Vahşice Katledilen Emine Bulut Hakkındaki Utanç Verici Yorumları

23.08.2019
meltememer
Onedio Editörü
224K
103

Münevver Karabulut'un ardından "Kadınlar ikiye ayrılır" diye paylaşım yapacak kadar utanmaz bir adam sonuçta Serkan İnci...

Emine Bulut, dört yıl öne boşandığı eşi Fedai Baran tarafından on yaşındaki kızının gözünün önünde bıçaklanarak öldürüldü.

Kırıkkale'de bir kafede yemek yiyen Emine Bulut ile kızının yanına gelen Fedai Baran, yanında taşıdığı bıçakla herkesi gözü önünde eski eşinin boğazını kesti.

"Bana çocuğumun yanında hakaret ve küfür etti."

Mahkemede bir kravat takıp eski eşinin kendisini tahrik ettiğini söyleyerek ağır cezadan kurtulacağının bilincinde olan ve yargının yetersizliğiyle bu vahşi cinayeti öz kızının önünde işleyen Fedai Baran'ın ilk ifadesindeki sözleri bunlar... Kendisine çocuğunun yanında hakaret eden eşini çocuğunun yanında vahşice katletti.

Ünlülerden siyasetçilere kadar pek çok kişi paylaşımlar yaptı ancak kendisinden bile beklenmeyecek bir performansla Serkan İnci sahnedeydi.

İnci Sözlük'ün kurucusu olan Serkan İnci, cinayeti kendi "aklınca" aklamaya çalıştı.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda mevcut hukuksal yapıyı eleştirdi(!) ve erkeklerin çaresizce cinayet işlemek zorunda bırakıldığını ima etti.

Konuyla ilgili en ufak bir alakası olmamasına rağmen nafaka konusunu gündeme getirdi.

👇

Ve hiç utanmadan, üstü örtülü bir şekilde kadın cinayetlerini lanetler gibi davranarak katilleri haklı çıkarmaya çalıştı.

Kendisine tepkiler de gecikmedi elbette...

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Kendisi Münevver Bulut'un ardından bu yorumu yapacak kadar utanmaz bir adam sonuçta, daha fazlasını bekleyemeyiz elbette ama biraz had bilmekte, ölüye ve kalanlara saygı göstermekte fayda var.

Türkiye'de kadın olmanın ne olduğuna her gün onlarca korkunç örnekle tanıklık ediyoruz, her gün onlarca kız kardeşimizin erkek şiddetine maruz kaldığını öğreniyoruz, her gün erkeği koruyan toplum ve kanunlarla başa çıkmaya çalışıyoruz. Tüm bunların içinde bir de fenomen olmaya çalışırken hadsiz yorumlar yapan ve sosyal medyada ağzına geleni söyleyebileceğini zanneden duygu yoksunlarıyla boğuşuyoruz. Serkan İnci de onlardan bir tanesi işte...

Gönül isterdi ki kendisine hiç prim vermeyelim, kendi utancında boğulsun ama o kadar bile vicdanı yok. O yüzden biz söyleyelim...

Yorumlar
ceren-dincer4

Kadınlar ikiye ayrılır - Cem garipoğlu , Münevver karabulut cinayeti ardından böyle bir tweet atacak kadar kadın düşmanı, akpli, kendi ve ahlakı bozuk red pill'ci bir şeytanı burda savunan yaratıklar da, tıpkı serkan inci gibi potansiyel bir kadın katilidir. Nokta. Aması busu şusu yok. Adamın elinden gelse dünyada nefes alan kadın bırakmayacak. Burda psikoljik analiz kastığını sanan iblislerin de ondan farkı yok

3 hafta Önce
emreecoban

Erkek terörünüzde, feminizminizde yere batsın.Hepiniz yok olursunuz umarım.10 yaşında çocuğun psikolojisi ne olacak, bundan sonra hayatı nasıl şekillenecek.Bunu kimse düşünmüyor ve hala bu yorumları yapabiliyorsunuz.Ulan ben videoyu görünce içim parçalandı be, o çocuk ne halde şimdi.Hala cinsiyet tartışması, bilmem ne.Sizin zihniyetinizde kim varsa ölsün gitsin be.Yeter lan..

3 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (103)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz