Sağlık Bakanı Koca Aşı Oldu!

13.01.2021
emre-ordu
Onedio Editörü
19K
52

Acil Kullanım Onayı verilmesinin ardından ilk CoronaVac aşısı, Ankara Şehir Hastanesi'nde Sağlık Bakanı Koca'ya yapıldı.

Acil Kullanım Onayı verilmesinin ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Billim Kurulu üyeleri Ankara Şehir Hastanesine gelerek aşılarını oldu. Canlı yayında aşı olan Koca, daha sonra şu açıklamayı yaptı:

'Ben öncelikle bu aşılama çalışmasının, programının milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Daha önce de tünelin ucunda ışık göründü demiştim hatırlarsanız. Bugün de öyle bir gün. Aşının dünyada başlamasıyla birlikte bu ışığı görmüştük. Önümüzdeki günlerin aydınlık olacağına inanıyorum. Milletimize, memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. Ve herkesin de mutlak aşı olması gerektiğinin altını çizmek istiyorum.

Çünkü bu hastalıktan korunmanın en önemli yollarından birisi aşı. Normal eski hayatımıza dönmek için aşıyı mutlaka yaptırmamız gerekiyor.'

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın ardından Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara da aşı oldu. Kara, 'Ben sırası gelen özellikle sağlık çalışanların ve büyüklerimizin mutlaka olması gerektiğini söylüyorum' dedi.

Yorumlar
jord

hangi asiyi yaptirdilar acaba?

4 gun Önce
crystal_maiden

Kesin b12 bastılar

4 gun Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (52)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz