Red Bull M.E.O. Heyecanı Kaldığı Yerden Devam Ediyor: 4. Sezon Başlıyor!

25.11.2021
burak-kaya9
Onedio Editörü
103
0

Red Bull M.E.O dördüncü sezonda PUBG Mobile ve League of Legends; Wild Rift oyunlarında en iyi oyuncuları bulmak için geri döndü.

Red Bull, yeni sezona hazır!

Red Bull M.E.O. dördüncü sezon heyecanı Türkiye’yi sarmaya başladı. Üçüncü sezon dünya finalinin Türkiye’de gerçekleştirildiği Red Bull M.E.O.’da oyuncular PUBG Mobile ve League of Legends: Wild Rift oyunlarında kozlarını paylaşacak. Kayıtlarının açıldığı turnuvaya katılan takımlar, her iki oyun için planlanan sekizer online eleme turunda Play-off’lara kalmak için mücadele verecek. 

Elemelerin ardından Wild Rift oyununun Play-Off’u 25-26 Aralık’ta, PUBG Mobile’ın Play-Off’u ise 15 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Red Bull M.E.O.’da yeteneklerini sergilemek isteyen oyuncular redbull.com/meo adresinden bu maceraya kayıt olabiliyor.

Oyuncular, en iyisi olmak için mücadele edecek.

Red Bull M.E.O. dördüncü sezonda League of Legends: Wild Rift Türkiye Şampiyonu olan takım kupalarını kaldırdıktan sonra bölge finalleri biletini kapıp, Türkiye’yi uluslararası arenada temsil edecek. 

PUBG Mobile’ın Play-Off turuna yükselen takımlar ise bu aşamada Türkiye’nin en iyi profesyonel PUBG Mobile takımlarıyla karşı karşıya gelip şampiyonluk için ter dökecek.

Bu içeriğe ait yorum yoktur
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz