Prezervatiflerin Kalın Plastikten Yapıldığını Düşünsenize! İnsanların Seksle İlgili İnandığı 11 Yanlış Fikir

29.06.2020
86K
9

Herkesin böyle bildiği dönemler olmuştur herhalde. 😂

 1.

"Her sevişmede hamile kalındığını ve insanların yalnızca çocuk sahibi olmak için seviştiklerini sanıyordum. Benden daha fazla kardeşi olan bir arkadaşıma 'Annenle ve baban DÖRT DEFA sevişmiş!' dediğimi hatırlıyorum."

 2.

"Prezervatiflerin plastik olduğu söylendiğinde, gerçekten kalın bir plastik olduğunu ve penis üzerinde bu trafik konileri gibi durduğunu düşünmüştüm."

 3.

"Seks sırasında penisin vajinadan değil, göbek deliğinden girerek ilerlediğini sanıyordum."

 4.

"7 yaşında falandım. Anneme bakire kelimesinin anlamını sordum ve bana kimseye aşık olmamış insanın bakire olduğunu söyledi. O zamanlar bir 'erkek arkadaşım' vardı ve ona aşık olduğumu düşünüyordum. Herkese bakire olmadığımı söyledim. Sonunda bir öğretmenin kulağına gitti ve annemi aradı."

 5.

"Erekte olmuş bir penisin, erkeğin bacakların arasında dümdüz yere doğru durduğunu zannederdim."

 6.

"Oral seksin, seks sırasında konuşmak olduğunu düşünürdüm."

 7.

"Kadınlar ne zaman orgazm olsalar, bir yumurtanın eksildiğini düşünürdüm. Benim gözümde bir çeşit değiş tokuştu; orgazm karşılığı bir yumurta. Yıllarca yumurtalarım bitmesin diye mastürbasyon yapmadım."

 8.

"Seks yaparken korunmak denilince, birilerinin her şeyin yolunda olup olmadığına dair sizi izlediğini sanıyordum."

 9.

"Yalnızca bir kez seks yapıldığı ve hemen sonrasında da hamile kalındığını zannediyordum. Çünkü bir insanın bunu birden fazla kez istemesine anlam veremiyordum."

 10.

"Penis vajinaya girdiğinde orada bir süre kaldığını düşünüyordum. Sanki hiç hareket etmiyormuş ve kadın hamile kalana kadar günlük hayatlarına bu şekilde penis, vajinanın içinde devam ettiklerini sanıyordum."

 11.

"Testislerin de vajinaya girdiğini ve spermin, testislerden geldiğini sanıyordum."

Bunları da Mutlaka Oku

Yorumlar
csa

Seksle ilgili insanların inandığı yanlış fikirler değil, çocukken düşünülen saçmalıklar olacaktı herhalde başlık :D Ergenliğinin ilk haftalarını geçirmiş kimse bunları düşünmez :D

1 hafta Önce
ufukdiyoki

Tık sayısı azalıyor, çözüm üretelim. Yaz evladım...

1 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (9)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz