PlayStation Studios'tan PC Oyuncularını Üzecek Açıklama: PS5 Özel Oyunlarının PC'ye Çıkmasını Beklemeyin

03.06.2021
raatu
Onedio Üyesi
379
0

Son yıllarda PlayStation'a özel çıkmış olan oyunların bazıları PC'ye gelmeye başlamıştı ve bu bir çok oyuncuyu fazlasıyla memnun etmişti. Diğer oyunları da bilgisayara çıkmasını beklerken hevesimiz kursağımızda kalacak gibi görünüyor.

Hermen Hulst "Playstation oyunlarını oynamak istiyorsanız, Playstation satın alın".

Playstation Studios'un başı olan Hermen Hulst'un söylediği şey firma için çok mantıklı olsa da olaya bir oyuncu olarak baktığımda çok anlamsız geliyor.

Son yıllarda Detroit Become Human, Horizon Zero Dawn ve Days Gone gibi Playstation'a özel çıkan oyunların PC versiyonları ile büyük bir başarı yakaladı Playstation Studios.

Playstation 5 oyunları bilgisayara çıkmayacak.

Hulst ''Bilgisayara çıkardığımız oyunların ne kadar başarılı olduğunun farkındayım. Yine de Playstation Studios oyunlarının oynanması gereken platformun Playstation olması gerektiğini düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.

'Her ne kadar böyle düşünsem PC oyuncularını önemsiyoruz ve zamanı geldiğinde oyunlarımızı bilgisayara çıkartacağız.'

Hulst'un söylediklerinden anlaşılan, kendi yaptıkları oyunları ilk aşamada PlayStation'a özel tutacakları ve belli bir zamanın ardından bilgisayara çıkartacakları. Umarız ki Playstation Studios bu şekilde ilerler çünkü her oyuncu hem iyi bir bilgisayar hem de Playstation alabilecek güce sahip değil.

Bu içeriğe ait yorum yoktur
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz