Paraya Para Demeyen Fenomenlerin İlk YouTube Videolarından Sonuncusuna Olan Değişimlerine Çok Şaşıracaksınız

24.09.2021
cftebru
Onedio Editörü
34K
23

Ünlü fenomenlerin ilk YouTube videosu çektikleri zamanları hatırlıyor musunuz? Hepsi şu anki hallerinden epey farklı görünümlere sahipti. Biz de bu fenomenlerin ilk YouTube videolarındaki haliyle şimdiki hallerini karşılaştırdık. Ün sahibi olduktan sonra çoğu estetik operasyon geçirerek büyük değişime uğradı. Gelin bu değişimlere birlikte bakalım.

Evet, konuya herkesin tanıdığı Danla Bilic ile başlayalım. 2016 yılında ilk kez 'Yeditepeli Kız Makyajı' videosuyla ortalığı sallayarak inanılmaz bir üne sahip oldu. Ardından estetik operasyonlara büyük bir değişime uğrayarak şu anda bambaşka bir Danla Bilic'e dönüştü.

2013 yılında ilk defa 'Favoriler' videosunu çeken Duygu Özaslan'ın bugünkü halini görüyorsunuz. Yüzünde birkaç operasyon olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. İlk videodaki haliyle son videosundaki hali epey farklı duruyor.

Ala Tokel'in değişimi de gerçekten dudak uçuklatan cinsten. En soldaki fotoğraf estetiksiz hali, ortadaki ise YouTube'daki ilk videosu. Tabii en soldaki fotoğraf da şu anki hali. Maşallahı var.

Melodi Elbirliler'in ilk videodaki hali, 2019 yılında YouTube'ta çektiği son videosundaki hali ve şu anki halini görüyorsunuz. Burun ameliyatı ve birkaç estetik operasyonla büyük bir değişime uğradığını hepimiz görüyoruz.

Özellikle Kedimari'nin değişimini görünce insan bir afallamıyor değil. Çene kısmındaki operasyon onu bambaşka birine çevirmiş diyebiliriz. İlk videosundaki çene hattı ile son videosundaki çene hatları oldukça farklı. Bize de nasip olur mu?

Merve Özkaynak'ın YouTube'da çektiği ilk videodaki hali ve şu anki hali arasında dağlar kadar fark var. Sanki epey gençleşmiş gibi görünüyor. Yüz hatlarında ufak değişimler var.

Şeyda Erdoğan'ın değişimini daha iyi görmeniz için son paylaştığı fotoğrafını sizlerle paylaştık. Genel olarak fark ettiyseniz kadınlar çene kısmında bir operasyon gerçekleştirmiş.

Cansu Akın'ın değişimi diğerlerine nazaran biraz daha az görünse de epey güzelleştiğini söylemeliyiz.

Selin Yağcıoğlu'nun da fenomen olmadan önceki hali ve sonrası epey farklı. Burnunda, gözünde, kaşında, dudaklarında ve çene kısımlarında dokunuşlar olduğunu görüyoruz.

Son olarak, hiç bıçak altına yatmadığını iddia eden Ezgi Fındık'ın estetiksiz halini, ilk YouTube videosundaki halini ve Instagram'da paylaştığı son fotoğrafı birleştirdik. Yorumu size bırakıyoruz . :)

Yorumlar
ss1903

Hepsi birbirinden leşşşşşş... 3-5 tık için kendini şaklaban eden insanlar.

2 ay Önce
shrodingerinkedisi

Kendilerine ait hiç bir özellikleri kalmamış, hepsi birbirinin aynısı olmuş tornadan çıkmış gibi...

2 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (23)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz