Özge Özpirinçci'nin Bebeğine Vereceği İsim Belli Oldu! Herkes Karşı Çıkmıştı...

26.09.2021
mugekaksi
Onedio Üyesi
12K
0

Uzun bir süredir birliktelik yaşayan Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çifti geçtiğimiz hafta sade bir nikah töreniyle ömür boyu beraberliğe evet demişti. Bir süredir hamile olan Özpirinçci ve Yamantürk çifti bebeklerini kucaklarına almak için gün sayarken bebeğin ismi ise belli oldu. Daha önceden de bebeğinin ismini paylaşan Özpirinçci isme herkesin karşı çıktığını söylemişti. İşte detaylar...

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk Çiftinin Bebeklerinin İsmi Belli Oldu

Anne-baba olacak olmanın heyecanını yaşayan ünlü çifti, arkadaşları Umut Evirgen, dans ederken görüntüledi. Ünlü işletmeci, bu videoyu Instagram hesabından paylaştı.

Son dönemde Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddia edilen Umut Evirgen'in; oyuncu çifti dans ederken çektiği videoya üzüm emojisi koyması dikkatlerden kaçmadı. Çünkü Özpirinçci, birkaç ay önce verdiği röportajda; doğacak kızına Üzüm adını vermek istediğini söylemiş ancak bu ismin yakın çevresi tarafından reddedildiğini belirtmişti.

Güzel oyuncu, konuyla ilgili; “Bana herkes, ‘Çocuğuna bunu yapma Özge’ deyip duruyor. Bence çok güzel isim. Küçük çocuk Üzüm, genç kız Üzüm, 35’lerinde Üzüm Hanım, 70’inde Üzüm teyze... Ayrıca Üzüm Yamantürk de çok fonetik geliyor kulağa. Ama kesinlikle ret oyu aldım bu isim için' ifadelerini kullanmıştı.

Bu içeriğe ait yorum yoktur
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz