Oyuncu Cansu Ateş Otogarda Uyuşturucuyla Yakalandı!

25.11.2021
hacer-tonay
Onedio Üyesi
1K
2

Manken ve oyuncu Cansu Ateş, çevirme yapan polisler tarafından İstanbul Esenler Otogarı’nda durduruldu. Yapılan arama esnasında Cansu Ateş’in kemerine saklanmış halde uyuşturucu madde bulundu.

İstanbul Esenler Otogarı’nda polisler tarafından yapılan arama esnasında manken ve oyuncu olan Cansu Ateş üzerinde uyuşturucuyla yakalandı. Best Model yarışmasına da katılan Cansu Ateş, geçtiğimiz günlerde İstanbul Esenler Otogarı'na gitti. Otogarda polisler tarafından yapılan aramalardan kaçamayan Ateş, polis ekiplerince gözaltına alındı.

Uyuşturucuyu Kemerine Saklamış!

Otogarda yapılan aramalarda polislere yakalanan genç model, polisler tarafından yapılan çevirmeye takıldı. Arama sırasında Ateş'in kemerine sıkıştırılmış halde bir paket bulundu.

Paketin uyuşturucu madde olduğu belirlenirken Cansu Ateş, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Erkek Arkadaşı Hayatını Kaybetmiş!

Uyuşturucuyu Etiler'de bir arkadaşından aldığını itiraf eden Ateş, erkek arkadaşının hayatını kaybettiğini, bu yüzden uyuşturucu madde aldığını söyledi.

Cansu Ateş hakkında, 2017 yılında da uyuşturucu madde kullandığı gerekçesiyle dava açıldığı ve denetimli serbestlik altında tutulduğu ortaya çıktı.

Manken ve oyuncu Cansu Ateş hakkında 'Uyuşturucu madde kullanmak' suçundan dava açıldı.

Dava, Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

Bu içeriğe ait yorum yoktur
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz