Nilgün Bodur'un Kadınlara Yönelik Skandal Sözleri Tepkilerin Odağında

25.08.2019
amorti-kazim
Onedio Editörü
97K
98

Kitapları ve konuşmalarıyla son yıllarda ülke gündemini bir şekilde meşgul eden Nilgün Bodur'un Instagram'da yaptığı paylaşım ve kadınlara yönelik sözleri böylesine bir günde tepki çekti.

Ancak Nilgün Bodur Instagram hesabında kendi fotoğrafını paylaştı ve paylaşımın altına da şunları yazdı.

Paylaşım şöyle...

İlk bölümde kadınları genelleyen ve ötekileştiren Nilgün Bodur sözlerine şöyle devam ediyor.

Kadınları hep methettik ama...

Ülkemizde kadın cinayetleri katlanarak devam ederken bu yazıya tepkiler de arttı.

Yorumlar
busunako

erkek vazgeçer kadın vazgecmez demiş ya bu oluşum, peki hangi kadin kendisinden ayrilmak isteyen erkege siddet uygulamis, vahsice öldürmüş? şu karaktersize rant vermeyin ya

3 hafta Önce
blogger

yani erkekler konusunda saçmalamış hele şu zamanlarda ama kadınlar hakkında söyledikleri çokta yanlış değil bence. şu an iş arkadaşımla okuduk haberi ( erkek ) ve kendisi doğum iznindeyken işe alındığım bi kadın benden 10 yaş büyük ve yarım gün çalışıyor çocuktan dolayı arkamdan işverenlere atmadığı iftira kalmamış bende saf saf saat bir olduğu zaman abla sen çık bi işin varsa ben hallederim bebiş beklemesin diyorum kadının verdiği cevap " sen yapacaksın zaten canım ".. böyle ucubelerin hemcinslerine karşı olan kıskançlığını hasedini bilemezsiniz. işe ihtiyacım var ve bu kadın yüzünden psikolojim bozuldu millet onun yanında benimle konuşmaya korkuyor onlarında kuyusunu kazar diye. gelen giden bu hep böyleydi senden önce kaç kişiyi böyle göndertti diyorlar Allah ıslah etsin ne diim böyle şeytanlardan da korursun yani bu türün kadını erkeği hepsi aynı bok !

2 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (98)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz