Muhalefet Partilerine Hakaret Edip, Baltayla Poz Vermişti: Çorum Valisi'nden Müdür Hakkında Soruşturma Talimatı

02.12.2019
sadecegeciyorum
Onedio Editörü
25K
28

Sosyal medya hesaplarından baltayla poz vererek CHP ve İYİ Parti'ye yönelik hakaret içeren paylaşımlarda bulunan Sungurlu İlçe Özel İdare Müdürü Erol Erkoç hakkında idari soruşturma başlatıldı. .

DHA'da yer alan habere göre, elinde balta ile poz veren fotoğrafını paylaşan Erkoç hakkında, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin talimatıyla idari soruşturma başlatıldı. Erkoç’un ifadesinin alınacağı öğrenildi.

Muhalefet partilerine yönelik hakaret içeren paylaşımlarda bulunmuştu.

Çorum’da beş yıl önce AKP’nin Sungurlu İlçe Başkanlığı toplantısında görüntülenen ve “Bir merhaba, hayırlı olsun” demek için o toplantıya gittiğini savunan Sungurlu Özel İdare Müdürü Erol Erkoç, şimdi sosyal medya hesabından yaptığı hakaret içeren paylaşımlarla gündeme gelmişti.

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Erol Koç’un paylaşımları sonrası şunları söylemişti:

“Haddini bilmez Sungurlu Özel İdare Müdürü denen müptezel, cerahatli beyninde dolaşan çirkin dünyasını yansıtmış. Bu şahıs ne iş yapar. Köyler hizmet alamıyor, karşılarında muhatap bulamıyor. Bürokrasiye biraz daha ciddiyet gerekiyor. Çirkin ve bir devlet memuruna yakışmayan paylaşımlarıyla nefret uyandıran Erkoç'un, muhalefet partisi liderlerine hakaret etme gücünü nereden aldığı merak ediyoruz.”

Bunları da Mutlaka Oku

Yorumlar
basar-demirsoy

Yalarken ölçüyü kaçırıp kellesini sokmuş..

6 ay Önce
clearskies

İşte tipik bir orospu çocuğu.

6 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (28)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz