Mezuniyet Fotoğrafını Paylaşan Genç Kadına Yapılan Ahlaksız Yorumları Görünce Siniriniz Bozulacak

13.09.2021
arzusemender
Onedio Editörü
294K
37

Bu ülkede en kolay şey herhalde başkalarını taciz etmek. Fiziksel olmasa bile sözlü taciz konusunda gerçekten utanması, arlanması olmayan bir memleketiz. Bu genç kızın paylaştığı fotoğrafa bile neler neler yazmışlar. Siz ne zaman eğitilip ahlaklı bir insan olacaksınız acaba?

Gençler mutsuz, gençler umutsuz... Özellikle mezuniyetten sonra uzmanlık alanında iş bulamayıp başka mesleklere yönelen çok fazla genç var. Bunların bir kısmı da yurt dışında şansını denemek istiyor.

Bu yüzden de yurt dışına giden gençleri "kazandı/kaybetti" akımı başlattı.

Bu akım artık o kadar yerleşti ki sadece yurt dışına çalışmaya gidenler değil, hayatlarında yeni bir sayfa açan herkes bu kalıbı kullanmaya başladı.

Bu yeni mezun arkadaşımız da sosyal medya hesabından bu akımın örneklerinden şöyle bir tweet attı.

Gelen hadsiz yorumlardan bazılarına bakar mısınız?

Şu görsel tam da böyle zamanlar için lazım gerçekten. Yuh size be!

Yorumlar
farkedmez

ulan öyle kapalılar öyle çarşaflılar var ki eskortlar namuslu kalır. ulu orta konuşuyorsunuz sosyal medyadasınız diye her şeyi söyleyebileceğinizi zannediyorsunuz.

1 ay Önce
mehmet-demirer

Diz seviyesinde etek falan güzel duruyor da, bence bu kadarı da abartı, bir yere oturmak istersin oturamazsin, egilsen bir dert, kalksan bir dert. Bana göre hoşta durmuyor yani bu kadar açık kıyafetler, hafif dekolte daha güzel geliyor. Yani manasız açık geliyor böyle kıyafetler. Ha yorum yapan itlere gelirsek, ömür boyu böyle bir hatunun kendilerine bakmayacaklarını bildikleri için, eziklik psikolojisi ile havliyorlar. Veyahut şeriatçı kafadaki itler yorum yapıyordur böyle kızlara, kendileri her boku yer milletin kıyafetine karışır o itlerde. Böyle durumlarda sosyal medyayı pek ciddiye almamak lazım zaten bin tane farklı görüşte adam herkes her şeyi diyor yani.

1 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (37)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz