Markette Saldırıya Uğrayan Kadının Yardım Çığlığı: 'Tehdit Etmeye Devam Ediyor'

25.08.2019
emre-ordu
Onedio Editörü
68K
58

İstanbul'da bir markette çalışma arkadaşının saldırısına uğrayan kadın o anlara ilişkin görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Genç kadın, saldırganın serbest kaldıktan sonra tehditlerinin sürdüğünü belirtti.

Azime T.'nin görüntülerini paylaştığı olay 30 Temmuz'da öğlen saatlerinde bir markette meydana geldi. Marketin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Azime T.,  erkek çalışma arkadaşının saldırısına uğradı.

Azime T.'yi darp eden kişi daha sonra boynundan tutarak yere düşürdü. Saldırganın yerdeki Azime T.'ye tekme attığı da görüntülere yansıyor. Saldırı kameranın görmediği açıda devam ediyor.

İşte o görüntüler 📹

Bu tarayıcı HTML5 Vidolarını Desteklememektedir.

Yaşadıklarını sosyal medyada paylaşan Azime T., marketteki vatandaşların yardımına koşmak yerine kaçmayı tercih ettiğini belirtti.

Saldırgan serbest kaldı

Olayın polise aktarılmasından sonra saldırgan gözaltına alınarak tutuklandı. Azime T. saldırganın daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığını ifade etti.

Tehditler sürüyor

Serbest kalan saldırganın tehditlerinin sürdüğünü kaydeden Azime T. sosyal medya aracılığıyla sesini duyurmaya çalıştı.

Yorumlar
arsenic

Olayın iç yüzünü bilmiyoruz evet, farzedelim ki adam ağır haksızlığa ve hakarete uğradı. Yapamazsın kardeşim! Kimse kimseye canı, namusu tehlikede değilse yani karşı taraftan sana bir saldırı yoksa fiziksel, sen kimseye saldıramazsın da, öldüremezsin de! Bitti! Tartışırsın, söyleyeceğini söylersin, basar gidersin. İstersen nikahlı karını yatakta bibaşkasıyla yakala. Suratına tükür git, ama şiddet uygulayamazsın!!. Öldüremezsin!!!!!! Herkesin namusu, onuru, haysiyeti kendisini bağlar, yaptıklarının sonucu kendisini bağlar. Kimse birini öldürmek veya şiddet uygulamak adına bahanelere sarılmasın! Yetti artık bu milletin birbirini boğazlaması!

3 hafta Önce
bykzlt

Olmayan hukuk sistemi ve koruyucu uygulamalardan haberdar olan bilinçli bir vatandaş daha. Cesaretini tecavüz edilen adaletten aldığına göre gündemde tutulup sosyal medya mecralarında kamuoyu oluşturulması gerek. Malum günümüz adaletine sosyal medya yön vermekte. Adaletin olmadığı bir toplumda sosyal medyadan adalet dağıtıyoruz. Geç kalmış değiliz bu adamı uzaya fırlatabiliriz.

3 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (58)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz