Maraşlı 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

10.06.2021
mugekaksi
Onedio Üyesi
135
0

Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Maraşlı Mahur'a 'Sen hep beni ben olduğun için sevdin, Maraşlı olduğum için.' derken 'Ama göründüğü gibi değil.' diye de ekler. Maraşlı'nın bu sözleri Mahur'u şoka uğratırken gerçek olduğuna inanmak istemez. İşte Maraşlı 22. bölüm fragmanı...

Maraşlı Son Bölüm Özeti

Savcı Tolga; Savaş ve Maraşlı'yı sorguya çağırır. Maraşlı ve Savaş uzun zaman sonra ilk kez karşı karşıya gelir. Savcı, ikisine de Mehmet İnce'yi sorar. Mehmet İnce'ye önce kim ulaşacaktır? Savcı Tolga'mı yoksa Savaş mı?

Maraşlı, Necati'den öğrendiği Hurdacı'ya ulaşmak için Fuad ile bir plan yapar ve 10 Milyon Dolar temizlenecek para var diye haber salarlar. Hurdacı, adamlarından Fuad'ın aklamak istediği miktarı duyar ve buluşma ayarlar. Hurdacı buluşmaya gitmez, adamlarını gönderir. Maraşlı, Hurdacı'ya ulaşabilecek midir?

Hurdacı, Maraşlı'nın peşinde olduğunun farkındadır. Savaş; Hurdacı'yı, Maraşlı'ya ispiyonlayan kişinin Necati olduğuna emindir. Hurdacı, Savaş'a Necati'yi öldürme emri verir. Savaş'ın adamları Necati'nin peşine düşer. Necati, ikinci kez ölümden kurtulmayı başarabilecek midir?

Bu içeriğe ait yorum yoktur
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz