Kuruluş Osman 67. Bölüm Fragmanı: Kuruluş Osman Son bölüm İzleme Ekranı…

14.10.2021
ikahraman
Onedio Üyesi
684
0

ATV’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman, dün akşam yeni bölümüyle ekranlardaydı. Kuruluş Osman son bölümde, Osman Bey yeni zaferler yolunda yeni yoldaşını seçti. Dizinin sıkı takipçileri, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanını bekliyordu. Kuruluş Osman son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Kuruluş Osman son bölüm izleme ekranı da belli oldu. İşte Kuruluş Osman 67. bölüm fragmanı…

ATV’nin reyting rekortmeni dizilerinden Kuruluş Osman, dün akşam 66. bölümle ekranlardaydı. Kuruluş Osman son bölümde birbirinden önemli olaylar yaşanırken, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler Kuruluş Osman 66. bölüm izleme ekranını araştırıyor.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM YAŞANANLAR

Mihail Koses, Rogatus Laskaris ve Aya Nikola, ittifak kararı almalarına rağmen Papaz Gregor'u bulup ele geçirmek için ayrı ayrı planlar yapmaktadırlar. Çok sevdiği atı Karayel'in katledilmesi ile büyük şok yaşayan Osman Bey, katili bulmak için obada bilinçli bir güvenlik zaafiyeti oluşturarak zekice bir oyun kurar. Turgut Bey ise alplerini geri getireceğine dair söz veren Osman Bey'i sözünü tutamamış olmasına tepki gösterir. Öte yandan Bala Hatun'un gebe olduğunu öğrenen Malhun Hatun, Bala Hatun'la iktidar mücadelesine girişir! Bala Hatun'un 'Bu obanın baş hatunu benim' çıkışıyla gerilim yükselirken, iki hatunun çatışması oba halkını da etkiler.

Kuruluş Osman Son Bölüm İzle

Kuruluş Osman 67. Bölüm Fragmanı

Bu içeriğe ait yorum yoktur
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz