Kova Burcu Kadınının Dünyanın En Muhteşem ve Deli Kadınları Olduğunu Gösteren Özellikleri

14.01.2021
arzusemender
Onedio Editörü
40K
12

En az odun kadar romantik ama zehir gibi bir kafaya sahip Kova burcu kadınını yakından tanıyın!

Öve öve bitiremediğimiz Kova burcu kadınlarını yeniden övme zamanı geldi çünkü onların dönemi başlıyor yine. Ayrıca Kova burcu kadınını övmeyeceğiz de kimi öveceğiz öyle değil mi? Öyle...

Bir yerde akıl durduracak bir yaratıcılıkla karşılaştıysanız eğer çok büyük ihtimalle Kova burcu kadınının eli değmiştir o işe. Deli derler, çılgın derler, bi şey derler çünkü sınır ötesi bir hayal gücü ve cesaret vardır onlarda

Özgürlükleri söz konusu olduğu zaman babalarını tanımazlar. Sırf bunun yüzünden evlenmeyen modelleri bile mevcuttur. Neymiş efendim "ya canımın istediğini yapamazsam?." Canlarının istediklerini yapamayınca çiçek gibi boyunları bükülür çünkü.

Tartışmaktan nefret ederler ama tartışacaklarsa da çok ilginç yerlerden girip karşılarındakinin kafasını yakarak konuyu noktalarlar. Mesela Oya Başar'ın Levent Kırca'dan boşanma sebebi olarak "oyunda teknik aksaklıklar vardı" demesini hatırlayın. Evet, kendisi bir Kova burcu kadını.

En fazla bir odun kadar romantiktirler. Yani eğer bir Kova burcu kadını ile birlikteyseniz kendisinden vıcık vıcık bir sevgi şelalesi beklemeyin. Bu sizi sevmediklerini göstermez, tarzları böyledir. Ne yaparsınız işte, Allah da onları öyle yaratmış...

İntikam şekilleri gerçekten hayret ettirici olabilir. Yapılanı unutmazlar ve buldukları çözüm zamana yayılan, soğukkanlı çözümlerdir. Şimdi bir dünya savaşı olsa mesela, düşmanı alt etmek için bir Kova burcu kadınının cephedeki bir ordunun başında bulunması çok şeyi değiştirir. (Allah korusun)

Kendi işlerini kendileri görmek gibi lanet olası bir huyları vardır. Bu yüzden kimseye muhtaç değillerdir ama ihtiyaç duydukları zaman da karşı taraftan "o halleder nasılsa" sinyali alırlar, bu da biraz onları üzer ama az üzer; 5 saniye falan üzer yani maksimum.

İnişlerini çıkışlarını kestirmeniz imkansızdır. Çok eğlenceli bir anda birdenbire gam ve kasavet dolabilirler. Bu kadına yine "deli bu galiba" diyenler olur, desinler ve onlar kendilerine baksın bi zahmet!

İkili ilişkilerde karşı taraftan bi tane falsolu hareket görmeleri, buz gibi soğumalarına yeter de artar bile. Dünyanın en sıcakkanlı insanını bu hâle getirenler, cezalarını mesafe koymak olarak alırlar. Al sana suç ve ceza!

Duygusal değil rasyonel davranmaları ise arkadaşları tarafından "düz insan" olmakla itham edilir . O yüzden bir Kova burcu kadınına derdinizi anlatırken beklediğiniz cevapları alamamanız sürpriz olmaz çünkü lanet olsun mantıklı düşünme alışkanlığına! Sevilmekten çok anlaşılmak istedikleri için insanlara zor gelirler. Gül gibi kadın işte ama kıymet bileni az...

Yorumlar
mavibirdeniz

Bir kova olarak guru duydum.O kadar ben ki bu yazı.O kadar ben.

4 gun Önce
burcu-ataman

Büyük yalan! Tanıdığım tüm kova burcu kadınları kontrol manyaklığından etrafındaki herkesi darlar. Kendi istediklerinin yapılmamasının felaketle sonuçlanacağı algısını empoze eder. Bence çok yorucu insanlar üzgünüm.

4 gun Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (12)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz