Kirli Defterleri Açıyoruz! Kimin Eli Kimin Cebinde Hikayeleriyle Müge Anlı'ya Taş Çıkartacak Bi' Garip Çiftler

04.05.2021
bathsheba
Onedio Üyesi
52K
3

Tam kapanmada roman gibi okunacak bir entrika içeriği. 🔥

  1. Öncelikle bir hastanede odasında doğum yapmaya çalışırken, aynı anda kocasının metresinin de aynı hastanede doğum yaptığını öğrenen bu bahtsız kadın ile başlayalım.

Kadın doğum yaparken kocasının ihanetini öğreniyor, yetmiyormuş gibi aldatıldığı kadının da kendisi ile aynı anda doğum yaptığını da görünce gelsin sinir krizleri, sakinleştirme görevi de ebeye kalmış.

  2. Bu çiftimiz başta oldukça normal gözüküyorlar fakat kadın aslında adamın üvey annesi.

Tanıştıkları zaman üvey oğlu 7 yaşındaymış, bugün evliler bir de çocukları var. Marina, eşi Alexey ile boşanıyor ve eski eşinin oğlu Vladimir ile evleniyor çünkü Vladimir babasına göre çok daha eğlenceliymiş.

  3. Bir başka kan dondurucu olay ise şöyle, bu fotoğrafta gördüğünüz kadın namaz kıldığı sırada esen rüzgardan hamile kaldığını iddia ediyor.

İddiasına göre namaz kılarken hafif bir rüzgar esmiş ve ardından karnında ağrılar başlamış. 1 saat sonra da bebeğini dünyaya getirmiş.

  4. 28 yaşındaki kadının kayınpederi ile başı dertteymiş çünkü adam gelip gidip seks hayatları ile ilgili sorular soruyormuş.

Başta adamın yakın davranışlarından şüphelenmiyor ve baba şevkati olduğunu düşünüyor fakat sonra adam işi ilerletiyor ve cinsel tavsiyeler verip, fiziksel temasa başlıyor. Ee kadın da ne yapacağını bilemiyor tabii...

  5. Hikayemizde yine bir kaynana, damat ve kalbi kırılmış bir kadın bulunuyor.

Kaynanamız 10 yıllık eşini, torunlarını ve hamile kızını bırakıp kızının erkek arkadaşı ile kaçıyor. Bu arada kaçmadan 1 yıl önce de kocası ile mutlu mesut nikah tazelemiş.

  6. Yine bir kaynana ile devam ediyoruz. Kamylla 78 gün yoğum bakımda kalıyor, uyandığı zaman eşinin annesi ile kaçtığını öğreniyor.

Annesi kızının yoğum bakımda olduğu süreçte bir kere bile ziyaret etmemiş, üstüne bir de damadıyla kaçıp evlenmiş.

  7. Aşkın yaş tanımadığını kanıtlamaya ant içmiş bir çift ile karşınızdayız. 76 yaşındaki kadın oğlunun cenazesinde, oğlunun 23 yaşındaki arkadaşı ile tanışıyor ve sevgili oluyorlar.

Oğlunu kaybettiği gün tanıştığı 23 yaşındaki Gary ile sadece 2 hafta sonra evlenmişler.

  8. Genç kızların babaları ile evlendirildikleri, dünyanın en saçma geleneğine sahip olan bir kabile...

Belirli bir yaşa geldikleri zaman asla başkası ile hayal kuramıyorlar çünkü babaları ile evlendiriliyorlar. Mendi isimli kabilenin en garip özelliği bu değil bu arada, eğer bir kadın genç yaşta kocasını kaybederse eşinin ailesinden başka bir erkek ile evlendiriliyor.

  9. 23 yaşındaki Krissie, en yakın arkadaşı Beth evsiz kalınca acıyıp evine alıyor. Beth de sağ olsun bu iyilik karşısında Krissie'nin eşi ile ilişki yaşıyor.

Bu arada talihsiz Krissie'ciğimiz bu ilişkiyi Facebook sayesinde öğreniyor.

  10. Hamile olan eşinin aslında kız kardeşi olduğunu öğrenmek bahtsızlığın kaçıncı seviyesi acaba?

İsmini vermek istemeyen bir adam 8 yıldır evli olduğu, hamile karısının aslında kız kardeşi olduğunu öğreniyor. Emin olmak için DNA testi yaptırıyorlar ve sonuç hüsran...

  11. Bu seferki rüzgardan değil ama bu kadın da hiçbir şekilde ilişkiye girmeden hamile kaldığını iddia edenler arasında yer alıyor...

Durup dururken mide bulantıları başlıyor ve asla geçmek bilmiyor, doktora gittiğinde ise hamile olduğunu öğreniyor. Hatta arkadaşları kendisine 'Virgin Mary' lakabını takmış.

  12. DNA testinin yıktığı bir aile daha, sizi dünyanın en bahtsız kadınlarından bir tanesi ile tanıştıralım. Bahtsız çünkü hunharca aşık olup evlendiği adamın babası olduğunu öğrenmiş.

Eşi hayatta değilmiş tabii bunu öğrendiği zaman ama yaşadığı yıkımı tahmin bile edemiyoruz...

  13. Nabil tek çocuk olduğunu düşünürken, bir gün uyanmış ve aslında 30 kardeş olduğunu öğrenmiş.

Ailesinin kökeni hakkında yalan söylediğini düşünüp test yaptırıyor ve tüm gerçek ortaya çıkıyor.

  14. Pandemi döneminde yanına taşındıkları annesini, kocası ile basan kadının talihsiz hikayesi...

Arkadaşı ile dışarı çıkan kadın çocuğu arayınca eve dönüyor ve üst kata çıktığı zaman annesini kocası ile seks yaparken görüyor.

  15. Hep kaynanalardan sıkıldık diyenler için, aralarındaki yaş farkında aldırmadan gelini ile evlenen bir baba ile karşınızdayız.

Aralarındaki 29 yıllık yaş farkında rağmen aşık olup evlenmişler...

  16. Kelly Allen arabada ruj bulup, kocasının kendisini aldattığını düşünürken aslında gizli gizli kadın gibi yaşadığını öğrenmiş.

Kocası aslında cinsiyet değiştirmek istiyormuş fakat bunu Kelly'ye söyleyememiş...

  17. Tüm sevgilileri ile aynı evde yaşayan 20 yaşındaki hamile Tory'nin bebeğinin 4 tane babası var.

Tory'nin kurduğu bu çok eşli sevgililiğin bir düzeni, sırası varmış...

  18. Julie, Kızı ve damadına düğün için para verdi diye, onlarla balayına gidip üstüne bir de damadından hamile kalıyor.

Kızı annesi ve kocası iyi anlaştığı için mutlu olurken çat diye annesinin hamile olduğunu öğrenmiş, hem de kocasından...

  19. Ve son olarak bu bol entrikalı içeriğimizi yıllar sonra ablasının aslında öz annesi olduğunu öğrenen kadın ile kapatıyoruz.

Kendisi ile hep ablası ilgilenmiş fakat asla annesi olduğunu düşünmemiş tabii...

Yorumlar
sena-atabey

Ben babayla evlendirilme mevzusuna aşırı şok oldum.

1 hafta Önce
ahmet_demirel

Allah'ım kusucam iğrenç

1 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (3)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz