Kırıkkale'deki Bir Otel Odasında Kalan Kadının Başına Gelen Korkunç Olaya Akıl Sır Erdiremeyeceksiniz

10.09.2020
arzusemender
Onedio Editörü
111K
28

Okurken elim ayağım titredi, bu nasıl bir rezalet?

Günden güne yaşadığımız çirkin olaylara şaşırıp öfkelenmekten kahrolduk artık. Birazdan Kardelen Kamışlı isimli kadının Kırıkkale'deki bir otelde yaşadığını iddia ettiği olayları okuyacaksınız. Tarafların cevap hakkı ve yargı yolu açık olduğu için olayı iddia olarak vermek durumundayız.

Bunları da Mutlaka Oku

Yorumlar
turan-burc

Tanık olduğum pek çok olayda, polisin "Barıştıralım" lafını çok duydum. Şikayetçi olunduğunda karakola gidiliyor tutanaklar tutuluyor ve kimi polisler bundan eriniyor, yaptıkları işten kaçınıyor. Mağdur olan da vatandaş oluyor. Kimseti barıştırmayın, barıştırmak sizin işiniz değil. Sizin işiniz işinizi yapmak. Karakollarda oturup çay kahve içmek değil. Kimse de bana boş yere yorum yapmasın bu konuda. Yarın bir gün başınıa geldiği zaman anlarsınız. Ben işim gereği bunlara yıllarca tanıklık ettim. #PavyonlarKapatılsın #aleynaçakır #mügeanlı

1 hafta Önce
eternalsky

İnanamıyorummm o odaya nasıl girdi? Hani kart kilit vs nerede ? O kadın uyanmasa ne yapacaktı ona? Bu olay ilk miydi? Daha önce de olmuştur. Buna rağmen polisin barışın demesi ahhh ahh.. Bu ülkedeki kadınlar şu polisler yüzünden ölüyor biraz. İşinizi yapın. Siz uzlaştırmacı değilsiniz Kolluksunuz.

1 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (28)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz