Kilolu Haliyle Gündem Olan Duygu Özaslan, Photoshopsuz Bikinili Görüntülerine Dair Şaşırtan Bir Açıklama Yaptı!

08.07.2020
sultankizi
Onedio Editörü
605K
41

Bu açıklama benim kafamı karıştırdı açıkçası. 🤔

Bildiğiniz üzere dün, Duygu Özaslan'ın bikinili photoshopsuz görüntüleri sosyal medya ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü!

Birçok eleştiri aldığı kadar destek mesajı da aldı ünlü YouTuber.

İnsanlar çoğunlukla olmadığı gibi görünmeye çalıştığı için eleştirdi; bu kadar göz önünde olduğu ve onu örnek alan takipçileri olduğu için insanları kandırmakla suçlandı.

Özellikle "photoshop yapmıyorum" açıklamasından sonra...

Az önce de ortaya çıkan görüntüleriyle ilgili ilk açıklamayı yaptı!

İşte o açıklaması:

"Dün magazine çıkan fotoğraflarımı görmüşsünüzdür zaten görmeyen yok. Kilo aldım bunu zaten söylüyordum. Ama şimdi başka bir şey söyleyeceğim size. Aslında bunun nedenini biraz daha sonra paylaşacaktım sizinle biraz daha hazır hissettiğimde, biraz daha iyileşme sürecim ilerlediğinde özel bir video yapacaktım. Bulimia Nervozayım. İyileşme sürecindeyim.  Bu hastalığı bilenler daha iyi anlayacaktır. İyileşme sürecinde olduğum için de daha fazla kilo aldım. Bununla gerçekten gurur duyuyorum. Mental olarak çok iyi bir yerdeyim fiziksel olarak kime göre neye göre? O yüzden gerçekten umrumda değil. Öpüyorum"

👇

Bu tarayıcı HTML5 Vidolarını Desteklememektedir.

Bu açıklamanın ardından gelen tepkiler ise şöyle 👇

Ne diyelim... Geçmiş olsun!

Bunları da Mutlaka Oku

Yorumlar
zizithecook

1 gün önce rötuşlu görseli koyarken de yeme bozukluğun var mıydı?? Sen konuyu hiç anlamamışsın ki (zaten anlamanı çok da beklemiyorum ama hadi neyse) , insanlar seni kiloların yüzünden değil, kilolarını gizleyip, dijital güzellik yaratıp, bundan para kazanmandan , insanları yanlış etkilemenden dolayı eleştirdi. Ama para kazanmak için her yol mübah ise aynen rötuşlu görsellere devam.

4 hafta Önce
queensever

yalan dolan ya palavra sıkıyor gitmiş araştırmış internetten kilo ile ilgili hastalıkları bunu bulmuş acıtasyon yapıyor zerre inanmadım, inana da şaşırıyorum.. görünümüne bu kadar özen veren birisi bu kilolarla yakalanınca 'ben yemekten kilo almadım hastayım' mağduriyeti oynamış. gerçek hastalara haksızlık

4 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (41)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz