Kapanıyor mu? Kahve Devi Starbucks Türkiye'deki Mağazaların Kapatılacağı İddiasına Yanıt Verdi

25.11.2021
aburoski
Onedio Editörü
119K
14

Starbucks Türkiye, mağazalarını kapatacağına ilişkin çıkan haberlere yanıt verdi.

Bildiğiniz gibi kahve devi Starbucks'ın Birleşik Krallık'taki 958 mağazadan sonra Türkiye'de 453 mağazası ve 294 'On The Go' noktası bulunuyor. Birçok ilimizde hizmet veren Starbucks, çoğumuz buluşma noktası.

Fakat son günlerde kahve zinciri Starbucks'la ilgili hepimizi üzen bazı haberler ortaya atıldı. Şirketin Türkiye'deki mağazalarını kapatacağı iddia edildi.

Sosyal medyada da bu iddiaya ilişkin birçok paylaşım yapıldı. Bu paylaşımların ardından da nihayet Starbucks, son noktayı koydu.

Starbucks Türkiye, Instagram hesabına gelen "Kapatıyorsanız yıldızlarımı kullanayım" yorumuna "Asılsız haberdir. Mağazalarımızda kahve keyfinize devam edebilirsiniz" yanıtını verdi.

Böylece kahve devinin kapanmayacağı da netlik kazandı.

Yorumlar
sisedibifircasi

Öğrenci bir arkadaşın ısrarından önce önünden geçmediğim yer, oturduk bir kahve aldık dört saatten fazla oturduk kimsede kalk git demedi ve bizim gibi bir sürü tip, canınız sıkılır tek bir kahve ile bütün gün oturun orda kimse kalk git demez normal bir kafe ye gitsek başımızda zebani gibi beklerler ye iç yada kalk git hatta öyle hale gelmişler ki daha bardağın bitmeden önünden alıyorlar yer işgal etmeyelim diye en güzeli de öğrenciler bütün gün bedava internetle ders çalışıyorlar. Sırf bu yüzden kapanmasın yani böyle yerlere de ihtiyaç var :)

6 gun Önce
pastafaryan2

Hayatınızda hiç mi gitmediniz Starbucks'a kim kendini elit sanıyor ? Hep 3ü1 arada kafası bu. Git dolar kurunu suçla, 2 dolarlık kahveye burada 20 tl vermemize neden olan ekonomiyi suçla, niye kahveciye bok atıyorsun. Starbucks'da boktan bir kahveci ise Türkiye'de kahve içilecek yer kalmamış.

6 gun Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (14)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz