Kadıköy'de Taksiye Köpeğiyle Binmek İstedi, Tekme Tokat Dayak Yedi...

17.10.2020
nihat
Onedio Editörü
10K
51

İstanbul Kadıköy'de köpekle taksiye binmek isteyen kişiyle taksiciler kavga etti. Tekme, yumruk ve kemerlerin kullanıldığı kavga bir güvenlik kamerası tarafından kaydedildi...

Geçtiğimiz hafta, İstanbul'un Kadıköy ilçesinin Osmanağa Mahallesi'nde yaşanan olayda, taksiye köpeğiyle binmek isteyen genç ve babası ile, taksiciler arasında tartışma çıktı.

Kısa sürede kavgaya dönen tartışmada tekme ve yumruklar havada uçuştu. Kavga sırasında pitbull köpekli genç ve babası aldığı darbelerle yere düştü. Bu sırada bir taksici kemerle köpekli gence ve babasına vurmaya başladı. Kavgayı çevredeki kimse ayıramadı. Bir süre devam eden kavga tarafların olay yerinden ayrılmasıyla sona erdi.

Bu tarayıcı HTML5 Vidolarını Desteklememektedir.

Durakta taksicilik yapan İbrahim Demirbaş şunları söyledi:

“Taksiye köpek ile binmeye çalışmış. Köpeği arkadaşların üzerine saldırtmış. Sorunlu biri. Daha önce benim paramı vermedi. Arabama bindiyse ücretini vermek zorunda. Diğer şoför arkadaşlarla da sorun yaşamış. Kavga bu nedenle çıkmış” diye konuştu. Adem Küçük isimli bir vatandaş “Pazar günü yoktum burada. Köpekle gelmiş buraya, taksicilerle arasında kavga çıkmış. Birbirlerine girmişler. Kemerle vurmuş taksicilerden biri. Kavgaya köpekler de karışmış”

Yorumlar
siyahbey

O köpek saldırgan olsa 22.saniyede kemerle vurduğun o elini var ya koparıp götüne sokardı. Dönüp bakmıyor bile kimin vurduğuna sahibiyle barbarların arasına girmeye çalışıyor. Halil Sezai malı evini silahla basan yaşlı adama vurdu diye kıyameti koparanlar videodaki 3 yavşağı görüyor mu? Yaşlı adamı kemerle dövüyor, yere düşmesine rağmen vurmaya devam ediyorlar. Şu sikik mafya bozuntusu taksicileri oy deposu görüp koruyan zihniyetin de içine edeyim ben

1 hafta Önce
erci-e

Kemerle dövmek... İyice çıldırdı millet!

1 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (51)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz