İdo Tatlıses'in, Sevgilisi Yasemin Şefkatli'nin Hamile Olup Olmadığı Sorusuna Verdiği Sert Yanıt

11.09.2019
meltememer
Onedio Editörü
187K
19

Bunu sormak sanki biraz ayıp değil mi?

Son dönemin en popüler isimlerinden biri olan ve her şarkısı dinlenme rekorları kıran İdo Tatlıses'i tanımayanınız yoktur diye düşünüyoruz.

Hatta kendisinin bebekliğini bile biliyoruz, malum İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın oğulları...

Bu kadar göz önünde yer alması ve ünlü bir magazin figürünün oğlu olması ister istemez kendisi hakkında pek çok haberin çıkmasına neden oluyor, görüyoruz.

Zaten Türkiye'de pek çok insanın attığı adım bile olay oluyorken, İdo Tatlıses hakkında bu kadar çok konuşulması gayet normal...

Bu haberlerden biri de sevgilisi Yasemin Şefkatli'yle ilgili...

Hem sosyal medyada yapılan yorumlardan hem de magazin gazetecilerinin sorularından görüyoruz ki pek çok insan Yasemin Şefkatli'nin hamile olup olmadığını konuşuyor. Halbuki bize ne, değil mi?

Yasemin Şefkatli'nin hamile olup olmadığı sorusundan sıkılan ve artık konunun kapanmasını isteyen İdo Tatlıses bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz yıl ayrılan ve kısa süre sonra yeniden bir araya gelen çifti bir türlü rahat bırakmıyoruz, malum ama insanların hamilelikle ilgili soru sorması belli ki İdo Tatlıses'i çileden çıkardı.

"Bizler cahil insanlar değiliz."

Magazincilerin ısrarla sorduğu soruya sert bir çıkış yapan İdo Tatlıses cahil olmadıklarını ifade ederek şunları söyledi: "Lütfen, böyle bir şey nasıl olabilir? Biz daha henüz sevgiliyiz. Bizim ailelerimiz var.Yani bu tarz haberleri yaparken lütfen biraz düşünelim. Bizler cahil insanlar değiliz. Böyle bir durumun olması söz konusu dahi değil."

İnsanların özel hayatlarına bu kadar dahil olmaya çalışmak elbette doğru değil. Peki, siz evlenmeden çocuk yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Yorumlar
coldhearted

"Biz cahil insanlar değiliz" aynı şeyi bu soruyu yönelten, aynı şeyi düşünen ya da aklından geçiren kitle için söyleyemiyoruz genç. Sosyal medyada ne tür angutların dolaştığını az çok biliyoruz. Ayrıca, herkesin hayatı da zihniyeti de kendine. Bireyin yaşamını nasıl şekillendirdiği hiç kimseyi alakadar etmez. Herkes kendi evinin önünü süpürürse bu tarz saçma sapan mevzulara da gerek kalmaz.

4 gun Önce
horusunsozu

Yol gösterebilir misin yorumlarının hepsi negatif olan ve kendi yaptığı yorumları "ilk beğenen" kişi olmanın verdiği hazla hareket eden arkadaş? Zira para kazanacağız diye reklamın cılkını çıkarmaya başladı oneido. Anlatmak istediğim buydu fakat sen sanırım içgüdüsel olarak yine kendine hakim olamadın..!

4 gun Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (19)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz