Hande Erçel İddiası Ortalığı Karıştırdı: Dünyanın En Güzel Yüz Adayları Arasında

26.09.2021
ikahraman
Onedio Üyesi
795
1

Ünlü oyuncu Hande Erçel, İngiltere’de yayın yapan bir dergi tarafından yapılan yanlış bir haberle gündeme geldi. Glamour İngiltere Dergisi, yayınladığı makalede Hande Erçel’i 2021 Dünyanın En Güzel Yüzü olarak lanse etti. Ancak bağımsız eleştirmen TC Candler 1990’dan beri her yıl yaptığı ‘Yılın En Güzel Yüzleri’ araştırması bu sene için daha sonuçlanmadı. Glamour’un yaptığı bu yanlış, bazı basın kuruluşlarında da kullanıldı. İşte Hande Erçel’in de içinde bulunduğu ‘Yılın En Güzel Yüzleri’ adayları…

Hande Erçel Dünya Yıldızlarına Karşı

Tv100’de yer alan habere göre, Glamour dergisinin bu yanlışlığı, bazı basın kuruluşlarına da yansıdı. Ürdün’de bir site, Hande Erçel ile ilgili yaptığı haberde, 2021 yılı en güzel yüzü seçildi başlığını kullandı. Ancak bağımsız eleştirmen TC Candler’in yayınlayacağı liste henüz açıklanmadı. Yılın en iyi yüzleri listesi 30 Kasım’da duyurulacak.

Hande Erçel Dünya Yıldızlarına Karşı

Hande Erçel’in de içinde bulunduğu adaylar arasında Türkiye’de diğer isimler ise Çağatay Ulusoy, Akın Akınözü ve Barış Murat Yağcı.

Ayrıca son 100’de dünya yıldızlarından da önemli isimler bulunuyor. Listede, Savid Beckham, Dua Lipa, Scarlett Johansson, Natalie Portman ve Zendaya gibi dünyaca tanınmış ünlüler var.

Bu içeriğe ait yorum yoktur
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz