Halit Ayar'ın Arkadaşı Dehşet Gecesini Anlattı: 'Benim Arkadaşım Ölmedi, Acımazsızca Öldürüldü...'

11.09.2019
sadecegeciyorum
Onedio Editörü
71K
29

 

Halit Ayar'ın öldürüldüğü gece yanında bulunan çocukluk arkadaşı Tolga Ozan yaşadıklarını anlattı. Ozan, “Her şey saniyeler içinde oldu. Acımasızca bıçakladılar Halit’i. Benim arkadaşım ölmedi, öldürüldü" ifadelerini kullandı.

Halit Ayar, İstiklal Caddesi'nde öldürüldüğü gece yanında Sinan Nalçacı ve Tolga Ozan isimli arkadaşları vardı.

Bıçaklı saldırıdan son anda kurtulan arkadaşlardan Tolga Ozan dehşet gecesinde yaşadıklarını anlattı. Kanada'da "Filozofi" okuyan Ozan "Benim Türkiye'de son günümdü, bir araya gelip görüşmek istedik. Galata'da bulunan evime gidiyorduk. 100 metre kalmıştı eve, her şey saniyeler içinde oldu. Bir anda bıçakla saldırıp acımasızca öldürdüler Halit'i. Ben milimlik farkla bıçak darbesinden kurtuldum. Onun çok büyük hayalleri vardı" dedi.

Ozan, saldırının gerçekleştiği nokta ile evlerinin arasının 100 metre olduğunu belirterek şunları aktardı 👇

Ayar'dan geriye öldürülmeden önce arkadaşı Sinan Nalçacı ile çekildiği fotoğraf kaldı...

Yorumlar
artankara

Gaspçıyı katili tecavüzcüyü ödül gibi açık cezaevlerine koydunuz da çarşı izni vermek nedir ya adamlar geri dönmeyince adı firar oluyor neresi firar salmışsınız adamı.

4 ay Önce
coldhearted

Bir an için bu arkadaşın yerine koydum da kendimi, yaşadığı üzüntünün bir sınırı yok. Yapılabilecek bir yorum da yok. Dostum Allah sana sabır versin, insanın değer verdiği birini kaybetmesi çok ağır bir yük. Umarım hak eden hak ettiği cezayı alır, Halit geri gelmese bile. Saygılar.

4 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (29)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz