Halit Ayar'ın Arkadaşı Dehşet Gecesini Anlattı: 'Benim Arkadaşım Ölmedi, Acımazsızca Öldürüldü...'

11.09.2019
sadecegeciyorum
Onedio Editörü
67K
29

Halit Ayar'ın öldürüldüğü gece yanında bulunan çocukluk arkadaşı Tolga Ozan yaşadıklarını anlattı. Ozan, “Her şey saniyeler içinde oldu. Acımasızca bıçakladılar Halit’i. Benim arkadaşım ölmedi, öldürüldü" ifadelerini kullandı.

Halit Ayar, İstiklal Caddesi'nde öldürüldüğü gece yanında Sinan Nalçacı ve Tolga Ozan isimli arkadaşları vardı.

Bıçaklı saldırıdan son anda kurtulan arkadaşlardan Tolga Ozan dehşet gecesinde yaşadıklarını anlattı. Kanada'da "Filozofi" okuyan Ozan "Benim Türkiye'de son günümdü, bir araya gelip görüşmek istedik. Galata'da bulunan evime gidiyorduk. 100 metre kalmıştı eve, her şey saniyeler içinde oldu. Bir anda bıçakla saldırıp acımasızca öldürdüler Halit'i. Ben milimlik farkla bıçak darbesinden kurtuldum. Onun çok büyük hayalleri vardı" dedi.

Ozan, saldırının gerçekleştiği nokta ile evlerinin arasının 100 metre olduğunu belirterek şunları aktardı 👇

Ayar'dan geriye öldürülmeden önce arkadaşı Sinan Nalçacı ile çekildiği fotoğraf kaldı...

Yorumlar
arsenic

Ben de bunlar gibi aşağılık katillerin, çocuk istismarcılarının yok edilmesini, idam edilmesini, hatta hemen değil de 10 sene yatıp öldürüleceği tarihi bile bile hapiste tutulmasını, yaşattıkları acı ve korkunun bin beterini her gün idam edileceği güne kadar yaşamalarını birçok insan gibi çok istiyorum. Ama bu baştaki adamlarla mümkün mü sizce? Bu adamlar zaten şimdiye kadar hırsızı, katili, tecavüzcüyü adeta kolladı. Bknz adamlar izinliymiş! Kendilerinden olmayanları ne iftiralarla harcadılar. Bunlar idamı bu pislikler için değil, kurtulmak istedikleri insanlar için kullanır.

4 gun Önce
rivaille

maalesef doğru

4 gun Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (29)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz