Gafın Böylesi! Ferhat Göçer'in Sahnede Hadise ve Sinan Akçıl ile İlgili Anlattıklarından Sonra Eşi Burcu Kıratlı Mekânı Terk Etti

23.08.2019
serngl
Onedio Editörü
238K
36

 

Cidden gafın böylesi ama...

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, geçtiğimiz aylarda Amsterdam'da dünyaevine girmişti hatırlarsanız.

Bu küçük hatırlatmadan sonra hemen olaya dönelim. Ferhat Göçer ve Sinan Akçıl, geçtiğimiz gün Can Tanrıyar'ın oğlu Anılcan Tanrıyar ve Revna Alp'in düğününde sahne aldı.

Ünlü isimlerin akın ettiği düğüne asıl damgasını vuran olay ise Ferhat Göçer'in sahnede, Sinan Akçıl ve eski sevgilisi Hadise ile ilgili anlattığı anı oldu.

Sahnede Sinan Akçıl ile birlikte 'Kızım' şarkısını seslendiren Göçer, ardından şarkının hikâyesini anlattı.

"Bir gün Sinan Akçıl'a gittiğini ve içeride Hadise'nin de olduğunu" anlatan Göçer, ardından "Hadise'yi ağlarken gördüğünü ve bunun sebebinin de Sinan Akçıl'ın Hadise için yazdığı 'Kızım' şarkısı olduğunu" söyledi.

Hadise, şarkıyı duyunca duygulanmış ağlamıştı...

Göçer bu gafının ardından, Akçıl'ın 'Biri Bana Gelsin' şarkısını da o zamanlar aşk yaşadığı İzel'e yazdığını söyledi...

Sinan Akçıl, "Hayatındaki bütün güzel şarkıları biricik eşi Burcu Kıratlı'ya söylediğini" ifade ederek durumu kurtarmaya çalışsa da, Ferhat Göçer'in peş peşe yaptığı gaflardan rahatsız olan Burcu Kıratlı oturduğu masayı terk etti.

Burcu Kıratlı ardından eşi Sinan Akçıl ve dostlarının ısrarlarına dayanamayarak masasına geri döndü.

Ardından Akçıl, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Göçer'e ithafen şunları yazdı: "Şarkılarımla kariyerine çok büyük katkı sağladığım bir 'adamın' üstelik eşimin olduğu yerde yaptığı "Densiz" bir konuşma ile sağlam bir ilişkiye bir şey olmaz, konuşmayı yapan 'kendi büyük ayıbını' düşünsün."

"Artı 1 not: Kızım şarkısı zamanında tüm baba ve kızlara yazılmıştır ve dünkü düğünün en güzeli kadınımla bu tür olaylara her defasında beraber güldük geçtik."

Olay işte böyleydi... Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
alestatorni

Ferhat göçer iyiki doktorluğu bırakmış.Bu kafayla beyin ameliyatına girip, çükü keser.

4 ay Önce
depresifon

ne düşünücem mk..bişey düşünemedim.

4 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (36)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz