Film Değil Gerçek! Kadın Bir Gardiyan Kıyafetinin Ağ Kısmına Delik Açarak Mahkumla Cinsel İlişkiye Girdi

05.07.2021
yilbasisusu
Onedio Editörü
180K
22

Amerika Birleşik Devletleri'nde yetişkin filmlerine konu olacak enteresan bir olay yaşandı. 27 yaşında bir gardiyan olan Tina Gonzales kıyafetinin ağ kısmını yırtarak 11 başka mahkumun önünde başka bir mahkumla cinsel ilişki yaşadı. Buyrun içeriğe...

Geçtiğimiz günlerde Kaliforniya’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Tina Gonzalez adlı 27 yaşındaki bir gardiyan bir hükümlüyle 11 mahkumun önünde cinsel birliktelik yaşadı.

Olayın ardından gardiyan 7 aylık hapis cezasına çarptırıldı.

Fresno bölgesinde gerçekleşen olayda Gonzalez, üniformasının ağ kısmına bir delik açtı. Bu yöntemle hapishanedeki mahkumla içeri girmeden bir cinsel beraberlik yaşayabildi.

Olayın ardından genç kadın yaşanan durumun ağır suç teşkil etmesi ve hapishanede uyuşturucu ve alkol barındırmaktan dolayı yargılandı.

Fresno Bee’nin haberine göre polis genç kadının mesai arkadaşları tarafından ihbar edildiğini ve durumu soruşturmaya başladıklarını açıkladı.

Polis amir yardımcısı olan Steve McComas bu durumun ancak ve ancak ‘yoldan çıkmış’ bir zihinden çıkabileceğini söyledi.

Yapılan detaylı soruşturmada Gonzales’in mahkumla nasıl birliktelik yaşadığı en ince ayrıntısına kadar ortaya çıkmış oldu.

Gonzales mahkuma potansiyel bir silah görevi gören ustura vermiş ve aynı zamanda kaçak malların ortaya çıkmaması adına diğer memurların kendisini denetleyeceği zamanları önceden mahkuma bildirmiş.

Ayrıca Gozales durum ortaya çıktıktan sonra bile mahkumla iletişime geçmiş.

Kendisi bu suçu işlediğini kabul etse de tüm bunları yaparak aslında iş arkadaşlarının da hayatını tehlikeye atmış oldu.

Ancak kendisi bu durumdan hiç pişmanlık duymuyormuş. Hatta söz konusu mahkumu sürekli arayıp cinsel içerikli konuşmalar yapıyor ve işlediği suçlar hakkında övünüyormuş.

Mahkumun hücresinde yapılan aramada iletişime geçtikleri bir telefon da bulunmuş.

Polisler tarafından sorgulanan Gonzalez, 2019 yılının Aralık ayında polis merkezinden ayrılmış.

Gonzales’in avukatı Martin Taleisnik, genç kadının hapishanedeki çalışanlara veya herhangi birine zarar verme gibi bir niyetinin asla olmadığını söylüyor.

Taleisnik, Gonzalez'in yaptıklarının sorumluluğunu nasıl üstlendiğinin de altını çiziyor. Ayrıca kendi evliliğinin sona ermesinin onu aslında epey etkilediğini söylüyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Yorumlar
bravelilith

Aynen sonuçta iki kişinin isteğiyle olmuş tecavüz olsa sizinki olurdu

3 ay Önce
barbaros.

Ne gardiyanlar varmış be :D

3 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (22)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz