İrem Derici'den Cristiano Ronaldo'ya Estetik Yaptırdıktan Sonra Bambaşka Birine Dönüşen Ünlüler

10.06.2021
rg
Onedio Üyesi
24K
10

Toplumun zihnimize ilmek ilmek işlediği standart güzellik algısına ulaşmaya çalışırken ipin ucunu kaçırıp başka insanlara dönüşen ünlü isimleri hep beraber incelemeye ne dersiniz?

  1. Donatella Versace

Ünlü moda tasarımcısı Gianni Versace'nin kız kardeşi Donatella Versace, transseksüellerin gittiği bir plastik cerrahına giderek estetik mağduru oldu. Versace'nin pişmanlığı birinci ve ikinci fotoğraftaki yüz ifadelerini karşılaştırınca da anlaşılabiliyor.

  2. Fatih Ürek

Sık sık yüz gerdirme ve botoks ameliyatı olan Fatih Ürek, bambaşka biri olup çıktı resmen!

  3. David Beckham

Futboldaki başarısının yanı sıra karizmasıyla da çok konuşulan Beckham'ın değişimi; plastik cerrahının başyapıtı olmuş, desek yeridir.

  4. İrem Derici

Birçok estetik operasyon geçiren İrem Derici'nin eski hâlini, bir zamanlar izlediğimiz Arka Sıradakiler dizisine koysak pek sırıtmaz gibi görünüyor.

  5. Seda Sayan

Seda Sayan'ın gençliğine bakınca 'Acaba doğal güzelliğini hiç bozmasaydı nasıl olurdu?' diye düşünmeden edemiyor insan. Birbirinden farklı iki insana bakıyoruz sanki!

  6. Cristiano Ronaldo

Ronaldo, futbol hayatı kadar olmasa da, değişimiyle de uzun süre gündemde kaldı. Alın, göz çevresi, mimik çizgileri, dişler, saçlar, kaşlar, burun derken bir Ezel Bayraktar vakasıyla daha karşı karşıya kaldık!

  7. Didem Soydan

Güzeller güzeli manken Didem Soydan'ın eski hâlini görseydiniz onu tanır mıydınız? Estetiğin tüm imkânlarını kullanarak evrim geçirmiş diyebiliriz.

  8. Michael Jackson

Gittikçe açılan ten rengiyle çok konuşulan Michael Jackson'ın; aslında 'vitiligo' adında, pigment kaybına sebep olan bir hastalığı vardı. Popun kralı, renk değişimi için bir ameliyat geçirmese de dans provalarında burnunu kırınca ilk ameliyatını oldu. Sonrasında bunu çene, elmacık kemiği ve ikinci burun ameliyatı takip etti.

  9. Merve Boluğur

Acemi Cadı dizisinde izlediğimiz gencecik körpecik Merve Boluğur'un şimdiki çekiciliğine bir bakın! Olgunlaşmanın ve estetiğin uyumu Merve'de harika oturmuş!

  10. Çağla Şıkel

Yaptırdığı estetiklerle bambaşka bir insana dönüşse de Çağla Şıkel de her hâliyle aklımızı başından alan güzelliğe sahip isimlerden!

Yorumlar
l0ki

onun ilk resmi kayaya oyma hacı

2 gun Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (10)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz