Eşi Isırarak Etini Koparmış... Camdan Atlayarak Kurtulan Kadın Yaşadığı Dehşeti Anlattı

23.02.2021
sadecegeciyorum
Onedio Editörü
9K
15

Adana'da eşinin şiddetine dayanamayarak üçüncü kattan atlayan kadının iki ayağı, kolu ve beli kırıldı. Yaşadığı dehşeti gözyaşları içinde anlatan genç kadın, 'Beni öldürecekti, kolumu ve bacağımı ısırdı, çocuklarımı da dövdü, ben de ölmek istedim' dedi.

Adana'nın Yüreğir ilçesine bağlı 19 Mayıs Mahallesi’nde oturan Fatma Bebek (20) koca şiddetine dayanamayarak 1045 Sokak’taki evinin 3. katından atlayarak intihar girişiminde bulundu. Fatma Bebek, Yüreğir Devlet Hastanesi’nde ilk müdahalesi yapıldıktan sonra Seyhan Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Burada Bebek’in iki ayağının, sağ kolunun ve belinin kırık olduğu belirlenip ameliyat edildi. Bebek’in beline platin takıldı. Bu arada, polis dayakçı koca Şahin Bebek’i (31) yakaladı. Adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

'Dayaktan ve şiddetten bıkmıştım...'

Fatma Bebek, kocasının kendisinden 11 yaş büyük olduğunu belirterek, “Beni 15 yaşında kaçırdı. O zaman ben çok küçüktüm buna kandım. 16 yaşında anne oldum. Ama bana bir gün gün yüzünü göstermedi. Beni 5 yıldır odunla, kemerle, süpürgenin sapıyla dövdü. Benim hayatımı mahvetti. Çocuklarımı da dövüyordu. Bir gün olsun güzel bir gün geçirmedik. Bugüne kadar kimseye söylemedim ama artık dayaktan şiddetten bıkmıştım” dedi.

Genç kadın son yaşanan şiddet olayını ise şöyle anlattı: “Eşim bana ‘sağlık ocağına gidelim’ dedi ben de tamam dedim. Eşim, ev içerisinde çok fazla bağırdığı için ve bana karşı şiddet uyguladığı için küçük kızım çok korkuyordu. Çocuğum bana sarıldı bırakmadı, ben de eşime dedim ki çocuğu susturayım öyle gidelim. O sırada çocuğu kucağımdan alıp koltuğa fırlattı, ben de bırak kızımı dedim. Kızımı bırakıp benim saçımdan çekti, kolumu ısırdı ve boğazımı sıktı o an nefes alamadım. Bir eliyle boğazımı sıkıp bir yandan da darp ediyordu. Tam nefesim kesilecekken üst kattaki eltim geldi ve onu üzerimden alıp odanın dışına çıkardı daha sonra kapıyı kilitledi.'

'Bacağımı ısırıp etimi kopardı.'

Bu tarayıcı HTML5 Vidolarını Desteklememektedir.

Yorumlar
rivaille

15 yaşında evlenmiş 16 yaşında da anne olmuş, 20 yaşında ve 1'den fazla çocuğu var. Adam kendisinden 11 yaş büyük. yani kendisi 15 yaşında bir çocukken adam 26 yaşında koca yetişkindi. Diyeceklerim bu kadar

5 gun Önce
minik-su-boregi

Şöyle korkunç haberlerin altında kadın düşmanlığı içeren yorumlarıyla tanınan yobaz trollerin saçmalıklarını görmekten nefret ediyorum, bunların barınmasına izin veren Onedio'ya da yazıklar olsun. Belki birileri şikayet eder de en azından bu yaratıkların işlettiği hesaplardan biri şimdilik kapatılabilir.

5 gun Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (15)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz