Erdoğan Yeni Korona Önlemlerini Açıkladı: 'Denetimler Sıklaştırılacak, İzolasyonda Olanlar Yakından Takip Edilecek'

21.09.2020
yasin-arrslan
Onedio Editörü
36K
32

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından yeni korona önlemlerini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin, yeni tip koronavirüs  salgınının başından beri tedbirler ve hastalara verilen hizmetler bakımından küresel çapta örnek gösterilen ülkeler arasında yer aldığını ifade eden Erdoğan, alınan önlemleri açıkladı.

  • Tedbirleri vatandaşlarımı zora sokmak için alıyor değiliz, amacımız tüm insanlarımızın sağlığını korumaktır.

  • Türkiye salgının en başından itibaren hem tedbirler hem de hastalara verilen hizmet bakımından küresel çapta örnek gösterilen ülkelerden oldu.

  • Halen süren 8 aşı çalışmasından 2'sinde hayvan deneyleri tamamlandı.

  • Devletimiz her bakımdan güçlüdür, vatandaşlarımız bireysel sorumluluklarını yerine getirdikleri müddetçe bu işin üstesinden kalkarız.

Yorumlar
siyahbey

Faturayı yine sıradan vatandaşa kesmiş. Arkasında AKP varsa mitinglere, törenlere, düğünlere yaptırım yok. Sokaktaki insan maske takmayınca 900 lira kaktırıyorsunuz ama Acun'un survivor finalinde dip dibe maskesiz oturanlara laf edemiyorsunuz. Yandaş turizmciniz, popçunuz para kazansın diye yollarda tatil yerlerinde denetimler sıfır. Sonra virüs patlayınca vatandaş bireysel sorumluluklarını yerine getirsin(!) Sen devlet olarak sorumluluklarını ne kadar yerine getiriyorsun peki?!

1 ay Önce
bisiyahbibeyaz

wow inanılmaz tedbirler (!)

1 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (32)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz