Epic Games Store'un Bu Haftaki Bedava Oyunu 159 TL Değerindeki Control Oldu!

10.06.2021
tabikimars
Onedio Editörü
492
0

Kütüphanelerimizi doldurmaya adeta yemin etmiş olan Epic Games Store bu hafta karşımıza 159 TL değerindeki Control ile çıkıyor.

Oyuncular olarak perşembe günlerini ayrı bir heyecanla bekliyoruz.

Çünkü perşembe demek bizler için bedava oyunlar demek! Çevrimiçi oyun platformları arasına hızlı bir giriş yapan Epic Games Store bu rekabette bir hayli agresif oynamaktan hiç çekinmiyor.

Bu durum da elbette ki işimize geliyor.

Sonuçta platformlar arasındaki bu rekabetten karlı çıkan biz oyuncular oluyorz. Epic Games Store bu güne dek binlerce TL değerindeki pek çok bağımsız ve AAA oyunu oyunculara ücretsiz bir biçimde sundu.

Şimdi ise sırada Control var.

2018 yılında çıkış yapan ve oyun dünyasının sevilen stüdyolarından Remedy Entertainment tarafından geliştirilmiş olan oyun çıkış yaptığı yıl oyuncular ve eleştirmenler tarafından övgü dolu yorumlar ile karşılanmıştı. Etkileyici savaş mekanikleri ve yarattığı atmosfer ile adından söz ettiren yapımın normal fiyatı ise tam 159 TL.

Control son yıların etkileyici yapımlarından.

Control'ü kütüphanenize eklemek için elinizi çabuk tutun.

Sevilen yapım 17 Haziran Perşembe tarihine kadar ücretsiz olarak kalacak. Bu tarihe kadar oyunu kütüphanenize eklediğiniz taktirde ise oyun tamamen sizin olacak.

Bu içeriğe ait yorum yoktur
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz