Emine Bulut Bir Değil, Binlerce! Aile İçi Şiddete Şahit Olanlar Sosyal Medyada Yaşadıklarını Anlatıyor

23.08.2019
meltememer
Onedio Editörü
111K
34

 

O kadar çok insan ailesinde şiddete şahit olmuş ki içim sızladı...

Emine Bulut, dört yıl öne boşandığı eşi Fedai Baran tarafından on yaşındaki kızının gözünün önünde bıçaklanarak öldürüldü.

Kırıkkale'de bir kafede yemek yiyen Emine Bulut ile kızının yanına gelen Fedai Baran, yanında taşıdığı bıçakla herkesi gözü önünde eski eşinin boğazını kesti.

"Bana çocuğumun yanında hakaret ve küfür etti."

Mahkemede bir kravat takıp eski eşinin kendisini tahrik ettiğini söyleyerek ağır cezadan kurtulacağının bilincinde olan ve yargının yetersizliğiyle bu vahşi cinayeti öz kızının önünde işleyen Fedai Baran'ın ilk ifadesindeki sözleri bunlar... Kendisine çocuğunun yanında hakaret eden eşini çocuğunun yanında vahşice katletti.

 

 

 1.

 

 2.

 

 3.

 

 4.

 

 5.

 

 6.

 

 7.

 

 8.

 

*

 9.

 

 10.

 

Yorumlar
esen-adil

Şiiddet, erkek terörü toplumun en büyük hastalığıdır.

4 ay Önce
yilmaz-kesgin

5-6 yaşlarımdaydım.köy yeriydi...babamın anneme ve bana ettiği işkenceleri unutmaya çalıştıkça hala aklıma gelir...gözlerimin önünde yere yatırıp boğazına iki elle sarılıp ölmesini beklerken bişey yapamamış ağlayıp duruyordum..öldü diye bıraktığında annemin üzerine atlamıştım.şükür ki bayılmıştı da bi kaç dakka sonra titreye titreye kendine gelmeye çalışıyordu..ellerini bağlayıp kemerle işkence benim ellerimi arkamdan bağlayıp iple tavana asması..daha neler neler..cinayet olmadı ama travmaları kaldı...15 yaşlarıma geldiğimde vefat etti.etmemiş olsaydı ben baba katili olacaktım

4 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (34)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz