Emine Bulut Bir Değil, Binlerce! Aile İçi Şiddete Şahit Olanlar Sosyal Medyada Yaşadıklarını Anlatıyor

23.08.2019
meltememer
Onedio Editörü
111K
34

O kadar çok insan ailesinde şiddete şahit olmuş ki içim sızladı...

Emine Bulut, dört yıl öne boşandığı eşi Fedai Baran tarafından on yaşındaki kızının gözünün önünde bıçaklanarak öldürüldü.

Kırıkkale'de bir kafede yemek yiyen Emine Bulut ile kızının yanına gelen Fedai Baran, yanında taşıdığı bıçakla herkesi gözü önünde eski eşinin boğazını kesti.

"Bana çocuğumun yanında hakaret ve küfür etti."

Mahkemede bir kravat takıp eski eşinin kendisini tahrik ettiğini söyleyerek ağır cezadan kurtulacağının bilincinde olan ve yargının yetersizliğiyle bu vahşi cinayeti öz kızının önünde işleyen Fedai Baran'ın ilk ifadesindeki sözleri bunlar... Kendisine çocuğunun yanında hakaret eden eşini çocuğunun yanında vahşice katletti.

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.

*

 9.
Yorumlar
irem-yigit9

benim annemle babamda boşandılar. babam hiçbir zaman şiddet göstermedi. Hala evimize gelir kahve içer muhabbet ederiz kendi evine gider. Bizim eve alışveriş yapar getirir. Ne annemi ne bizi asla zor durumda bırakmadı. Kesinlikle karakter meselesi.

3 hafta Önce
ozy-mozy

Bir tane sosyolog da cikip demiyor ki;- bu olaylarin ana kaynagi nedir? ,egitim mi,orf adetler mi,cehalet mi,dinsizlik mi,imansizlik mi,maddi yetersizlik mi,ruh hastaligi mi!!! la cikin bi soyleyin daaaa biriniz!! Devlet ?Alooo??Akil insanlar?Aloooooo..insanlarimiz ölüyor Aloooo!!!!

3 hafta Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (34)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz