Derste Erken Boşalma Konusuna Denk Gelen Tıp Öğrencisi Bir Yangının Külünü Yeniden Yakıp Geçti

25.11.2021
arzusemender
Onedio Editörü
743K
10

Erken boşalma bir erkeğin en büyük kabuslarından bir tanesi. Konu her ne kadar bilimsel olsa da ortamlarda geyik malzemesi yapılmaktan da kurtulamıyor maalesef. Tıpkı bu tıp öğrencisinin derste bu konuya denk gelip ardından yaşananlara engel olamaması gibi. Buyurun olaylara geçelim...

Erken boşalma bir ilişkide en son istediğimiz şeylerden biri biliyorsunuz. Daha fenası halk arasında "derken boşalma" denilen hadise, yani daha başlamadan biten acı hikayeler. Durumu her ne kadar karikatürize etsek de aslında tıbbi bir sorun.

Konu bilimsel olunca elbette tıp fakültelerinde ders olarak geçiyor. Twitter'daki bu arkadaşımız da fakültede bu konunun işlendiği bir derse girmiş ve sunum görselini paylaşmış.

Sunuma kapak olan görsel ise yıllar önce Twitter'da viral olan şu tweet...

Ve bu tweet'e gelen şu efsane cevap!

Bu konu yeniden hortlayınca tabii bilim milim kalmadı ve kullanıcılar yeniden goygoy dolu, yaratıcı yorumlarda bulundular. Onlardan bir kısmı şöyle:

Yorumlar
burakks

kısaca “dert sike benzer herkes en büyük benim ki zanneder” diyebilirmiyiz hocam🤔

6 gun Önce
bozokkk

Sanma ki dert sadece sende var. Sendeki derdi nimet sananlar da var (Bu sözü böyle bi içerikte kullanacağım hiç aklıma gelmezdi amk). Geç Boşalanlar Derneği üyeleri olarak, sizin dert ettiğiniz şey bizim için nimet nimet. Partner dayanmaz oldu, hiçbir sevişmeyi tamamlayamamak, hepsinin yarıda kalması, sevişme esnasında partnerin suratının asılması, "hadi artık ya yeter" sözleri arasında gidip gelmek nedir bilir misiniz siz?

6 gun Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (10)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz