Derin'in Yaşattığını Yaşadığı Zevkten Dört Köşe Olduğumuz Sadakatsiz'in 12. Bölümünde Neler Oldu?

31.12.2020
sheida
Onedio Üyesi
103K
9

Şöyle DERİN bir oh çektik mi? 😂

Gizemli bir adam tarafından gırtlaklanan Asya son dakika Bahar'ın yardımıyla da kurtulmuş, yeni bölümde neler olacağını merakla bekliyorduk!

Suçlumuz bir şekilde Asya ve Bahar'ı alt edip kaçarken, Asya'nın ilk olarak yardımına tabii ki kim koşuyor 👉 Turgay beyimiz.

Ali annesine zor da olsa ulaştığında annesi Volkan'da kalması için ikna ediyor ama Ali'nin içi rahat etmediği için babasından rica ediyor beni eve bırak diye. Volkan vs. Turgay karşılaşmasına hiç hazır değiliz ama olanlar oluyor, eski eş Volkan Bey bir kıskançlık krizleri bir havalar bir tafralar. Bir yanda Volkan'ın Selçuk'a yaptırdığından şüphelendiğimiz bu saldırma olayını Volkan duyunca çok şaşırıyor, tabii haliyle biz de...

Volkan bir de üstüne Asya'nın kapısının önünde sabahlıyor, bir yanda Derin'in telefonlarına cevap vermediği için kızcağız krizler geçirirken...

Bir yanda sadakatsizlikte tıpkı Volkan gibi bir dünya markası olan Mert'in yine Bahar'ı aldattığını görüyoruz.

Bahar eli incinmiş bir şekilde kocasını ararken tabii ki aşna fişne peşinde olan Mert telefonlara cevap vermez. Eve geldiğinde bir de Bahar'a sen niye karışıyorsun polis misin sen diye kızar. Ağzında sakız, alyansı cebinde Mert kendini aklamaya çalışırken Bahar'ın şüpheleri artmaya başlar. Ah Bahar'ım ah! Seni bir kere üzen bir daha üzer, hiç affetmeyecektin bu adamı...

Volkan sabaha karşı eve gelip salonda uyurken sabah şekerleri Gönül ve Haluk kapıda belirir. Asya'nın darp edildiğini o yüzden Ali'yi korumak için orada sabahladığını anlatır.

Bu durum ne Gönül'ü ne Haluk'u üzmüştür tabii, tek dertleri Derin üzülmesin. Haluk bir de üstü kapalı tehditler savurur Volkan'a tatlı tatlı :)))

Volkan, Ali'yi okula götürmek için eve gittiğinde kapıda Derya'dan Turgay-Ali terapisini öğrenince Asya'yı 'bu ne demek!!!' diye azarlarken, o sırada evde Derin-Gönül ikilisi sürekli huzurlarını bozan Asya'dan şikayetçidir.

Hep Volkan mı Asya'nın iş yerini basacak? Şimdi sıra Asya'da! Başhekimlik mevzusunu bir güzel Haluk'a anlatıp, kızınızın huzuru kaçmasın istiyorsanız Volkan'ı tepemden çekin der.

Volkan iş yerinde Asya'yı görünce şaşkınlıktan ne yapacağını bilemez, yok yok bilir tabii ki, yine Asya'ya bu şehri terk et diye tehditler sıralar. 

Haluk, Volkan'ın yaptığını öğrenince fırçayı tabii ki hazırlar ve böyle bir şeyin asla olmayacağını söyler. Eski karınla uğraştığın düşünülse halimiz ne olur diye kızar. Bağış, bağış olarak kalacaktır yani.

Bahar vakfın standında çocuklar için yardımda bulunacağını sanarken Gönül'ün tarafına geçmeyip Asya'cı kaldığı için standı Gönül tarafından iptal edilir.

O da çareyi Asya'ya gitmekte bulur, tek derdi çorbada bir tuzum bulunsun olan Bahar Asya'dan kendi elleriyle yaptığı bebekleri satmasını ister. Asya tabii ki olaya el atıp Nevin'le konuşarak Bahar'ın tekrar stand açması için elinden geleni yapar. 

Bir yanda Volkan, Turgay kıskançlığından bıkmaz ve kendisinden randevu alıp bir posta tehdit de ona savurmaya gelir. SAL ABİCİM SAL ARTIK!

Evlerde ayrı ayrı yılbaşı ağaçları süslenirken Volkan Ali'yi Asya'nın yanına bıraktıktan sonra gizemli maskeli adamımızla karşılaşır. Tam da tahmin ettiğimiz gibi bu kişi Selçuk'muş...

Ama Volkan sadece taş olayına dahil etmiş, Asya'yı korkutmak istemiş. Selçuk'un Asya'yla olan davası bambaşka, adeta hapisteyken intikam yeminleri etmiş. Volkan ne kadar Asya'ya zarar verirsen seni mahvederim dese de sonuçta bir yerde azmettiricisi kendisi :))) Sökmüyor yani...

Gelelim bu bölümün en bomba anlarının yaşandığı vakıf kermesine!!! Gönül kızı Derin'e en büyük ve görkemli standı ayarlarken tabii ki hastane yani Asya için küçük ve sade bir stand ayarlamıştı. Asya'nın derdi mi peki? I-ıh değil.

Bir yandan Asya Bahar'dan hastane için bebek satın alırken Derin ve Volkan'ın kızına da bir bebek hediye etmek ister, ama Derin 'alerjisi var dokunuyor :))' diyerek bebeği fırlatır. Bu arada Derin'in standı müşteri akınına uğrasa da tamamının Gönül tarafından tutulmuş ajans çalışanları olduğunu öğreniriz, ah ana yüreği işte...

Bir de gönülsavar Cavidan yine lafları bir bir sıralarken Gönül'den öyle bir Seda Sayan replikli savunma gelir ki, kesinlikle kaçırmayın derim!

Hemen asıl bomba olayın yaşandığı lise kızlar tuvaleti sahnesine gelelim...Bahar, Derin'in Asya'nın almak istediği bebeği reddetmesini Volkan'a açıklamasıyla Derin kendini tuvalette Bahar'ı huzurumu bozma tehditleri savururken bulur.

Derin çıldırmışçasına Bahar ve Derya'ya 'Sizin Asyacılığınızdan da çok sıkıldım midemi bulandırıyorsunuz ikiniz de' diye tükürükler savururken O DA NE!!! Bütün Eyşan havasıyla tuvaletten Asya çıkar. BU ÜÇLÜ ÇOK GÜÇLÜ BE! Asya'm Bahar ve Derya seninle hiç merak etme...

Derin patlamışken tam patlayayım diye Asya'ya da kocamın peşini bırak naraları atar. Asya gayet sakin bir şekilde 'asıl kocan benim peşimi bıraksın:)))' deyince olanlar olur.

Ali'yi bahane edip sürekli Volkan'ı yanına çağırıyorsun kendince oyunlar oynuyorsun bırak kocamın peşini deyince Asya o efsane cümleleri sıralar: 'Kocan, bir oyun oynuyor hem de büyük bir oyun... Volkan iki sene boyunca hem seninle beraberdi hem de benimle. Ve benimle beraberken, senin sandığın gibi mutsuz da değildi. O yüzden dikkat et, benim başıma gelen senin başına da gelmesin.'

Asya'nın bu lafları üzerine zaten ajanı sayesinde Volkan'ın iki telefon kullandığını öğrenen Derin soluğu Volkan'ın ofisinde alır. Ve o tarihi an gerçekleşir...

Aynı Asya'nın aldatıldığını öğrendiği gibi Derin de telefonda Volkan'ın Asya'yı takip ettirdiğini görür. 

Ne demiş yabancılar 'Karma is a bitch' yani bizim versiyonumuzda YAŞATTIĞINI YAŞARSIN...

Öyle efsane bir bölümdü ki tabii ki Twitter'da trend oldu,

Herkes şöyle bir oh çekti👇

👇

Bakalım haftaya ne bombalar göreceğiz yine!

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Yorumlar
mikropik

Volkan 2020 senin kadar şerrefsizini görmedi. Ne sen unutulacaksın nede 2020🤢

2 ay Önce
ordekkac

Derin, "Bir kere aldatan, yine aldatır."

1 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (9)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz