Cinsel İçerikli Film Yıldızı Kristina Lisina Diğer Adıyla Kris the Foxx 22. Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti

06.07.2021
ilayda-akkayy
Onedio Üyesi
44K
5

29 yaşındaki cinsel içerikli film yıldızının şüpheli ölümü herkesin aklında soru işareti bıraktı. En çok elinde 'Her zaman kalbimdesin' yazılı bir madeni para bulunması büyük bir gizem yaratıyor. Yıldızın ölüm sebebinin intihar olduğu düşünülüyor fakat polis ve olay yeri görevlileri hâlâ sıkı bir şekilde araştırıyor.

Kristina Lisina, profesyonel alanında “Kris the Foxx” olarak bilinen cinsel içerikli film yıldızının öldüğü bildirildi. Kristina Lisina henüz 29 yaşındaydı.

Yerel haber kaynağı Moskovsky Komsomolets'e göre, polis şimdi St. Petersburg'da yüksek bir binanın 22. katından düştüğü iddia edilen popüler Rus Pornhub ve OnlyFans fenomeninin ​ölümünü araştırıyor.

Olay yerinde yoğun bir çalışma sürdüren dedektifler henüz resmi bir açıklama yapmadı fakat East2West News, cesedinin Nevsky semtinde bir yerleşim bölgesinin yakınında bulunduğunu ve elinde "Her zaman kalbimdesin" yazılı bir madeni para bulunduğunu bildirdi.

Güvenlik kamerası görüntüleri, Lisina'nın en son bir torba cips yerken binaya girdiğini ve sonrasında vücudunun binanın dışında yerde olduğunun bir görüntüsünü yakalıyor.

👇

Sun'ın haberine göre, cinsel içerikli film yıldızının ölümünü Rüstem M. adlı erkek arkadaşı duyurdu. Ayrıca erkek arkadaşı Kristina'nın abonelerden cenazesini organize etmelerine ve ödemelerine yardımcı olmalarını istedi.

'Herkese selamlar! 29.06.2021 tarihinde Kris the Foxx olarak da bilinen kız arkadaşım Kristina Lisina vefat etti” diyerek sosyal medya hesabından yıldızın ölümünü duyurdu. “Cenaze için 70-80 bin ruble gerekiyor. Kayıtsız kalmayan herkesten maddi yardımda bulunmalarını ve yeniden göndermelerini rica ediyoruz.”

Sibirya'nın yerlisi olan Lisina'nın yakın zamanda başkentin kuzeyinde bir daire satın aldığı biliniyor. Basın, polislerin, Kristina'nın herhangi bir kimlik veya banka kartı taşımadığı için kimliğini hemen tespit edemediğini bildirdi.

Sun'a göre, Pornhub'da görüntülenme rekorları kıran yıldız, son zamanlarda arkadaşlarına yalnız hissetmekten yakınıyordu. Anonim bir kaynak, 'Bir aileye sahip olmak ve sevilmek istedi' dedi.

Lisina bir röportajda, bir bankada çalışmanın yolunu bulamayınca porno sektörüne girdiğini söyledi.

“Krasnoyarsk'tan St. Petersburg'a taşındım, tam beş gün bir bankada çalıştım ve bu işin benlik olmadığını fark ettim” dedi. "Bu insanlarla ne konuşacağımı bile bilmiyordum."

Lisina'nın OnlyFans sayfası Pazartesi sabahı itibariyle devre dışı bırakıldı.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Yorumlar
abdes_terligi

katliam bu. Binaya girerkenki hallerine bakın elinde cips filan var intihar etmeyi düşünen biri neden gidip cips alıp yesin, midesine bir şey girmiş girmemiş fark etmez öyle düşünen birisi için çünkü zaten yakında önemi kalmayacaktır.

3 ay Önce
uydurukcan

az sonra bir yobazdan "su testisi" yorumu gelir.

3 ay Önce
TÜM YORUMLARI GÖR (5)
Bu içerikleri de okumak isteyebilirsiniz